Kieran Culkin wygłasza emocjonalne przemówienie na gali Emmy, doprowadzając żonę do łez!

Zdobycie nagrody Emmy może zwiększyć zainteresowanie twoimi projektami i talentem. Dla Kierana Culkina zdobycie upragnionego trofeum nie tylko podniosło rangę serialu, w którym grał, ale także zwiększyło perspektywy powiększenia rodziny.

Nowy rok rozpoczął się pomyślnie dla Kierana Culkina, ponieważ w ciągu zaledwie 8 dni został nagrodzony na dwóch najważniejszych wydarzeniach w Hollywood, Złote Globy i Critics Choice Awards. Ponadto 41-letni Culkin zdobył nagrodę Emmy dla głównego aktora w serialu dramatycznym za rolę Romana Roya w serialu „Sukcesja”.

Występując na scenie podczas rozdania nagród Emmy, wzruszył się, wyrażając wdzięczność swojej matce za darowanie mu życia i dzieciństwa, które było wspaniałe.

Podczas przemówienia z okazji wręczenia nagrody Culkin spełnił przepowiednię swojej żony Jazz Charton dotyczącą tego, co może się stać, jeśli zdobędzie nagrodę Emmy w swojej nominowanej kategorii.

„Dziękuję, że podzieliłaś się ze mną swoim życiem i dałaś mi dwójkę niesamowitych dzieci!” – powiedział aktor, zwracając się do Charton, która była obecna na widowni. „I Jazz, chcę więcej. Powiedziałaś: może, jeśli wygrasz.” – żartobliwie przypominając jej o ich wcześniejszej rozmowie podczas jego przemówienia akceptacyjnego. Ta urocza chwila sprawiła, że jego żona śmiała się i płakała jednocześnie.

Po wyjściu ze sceny Culkin przedstawił swoje uwagi w sali prasowej większy kontekst. Oznajmił, że on i jego żona omawiali ten temat kilka miesięcy wcześniej.

„Pytałem od jakiegoś czasu. Moja żona Jazz powiedziała, że może jeśli wygram nagrodę Emmy. Nie poruszałem tego tematu przez miesiące, a potem, kiedy zdobyłem Globe, spytałem czy pamięta co powiedziała, a ona zaprzeczyła. Więc powiedziałem jej i wszystko jej się przypomniało. Dlatego cały tydzień była zdenerwowana. Więc zamiast rozmawiać z nią na osobności jak z człowiekiem, zrobiłem to na scenie, co było bardzo niegrzeczne.” To cała historia.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu