Kim Kardashian ujawnia swój sekretny tatuaż i nigdy nie zgadniesz, gdzie się on znajduje!

Podczas niedawnego odcinka „The Kardashians” Kim Kardashian zaskoczyła wszystkich ujawnieniem, że w tajemnicy zrobiła sobie tatuaż w nietypowym miejscu. To ujawnienie było dla wielu szokiem, biorąc pod uwagę wcześniejsze oświadczenie gwiazdy reality show z 2009 roku, kiedy żartobliwie wspomniała: „Kochanie, czy umieściłabyś naklejkę na zderzaku Bentleya?” Ten komentarz sugerował, że nie miała tatuaży i nie miała zamiaru ich mieć.

W październiku 2021 roku, po występie gospodarzy w Saturday Night Live, ona i grupa jej przyjaciółek świętowały ten wieczór w wielkim stylu. To właśnie podczas tej uroczystości Kardashian zdecydowała się na wytatuowanie symbolu nieskończoności na wewnętrznej stronie dolnej wargi. Warto zauważyć, że w SNL spotkała Pete’a Davidsona, znanego entuzjastę tatuażu i tak rozpoczął się ich związek, który trwał do sierpnia 2022 roku.

To odkrycie miało miejsce w najnowszym odcinku, kiedy podczas swobodnego spotkania z jej stylistą fryzur, Chrisem Appletonem, rozmowa zeszła na temat zbliżającego się ślubu Appletona w Las Vegas z Lukasem Gage’em. W beztroskiej chwili Kardashian zaproponowała pomysł zrobienia pasujących tatuaży z tej okazji, chociaż zasugerowała, że może nie do końca się na to zgodzić.

Zaciekawiony Appleton zasugerował: „A co z twoim małym palcem u nogi?” Jednak Kardashian szybko odmówiła, stanowczo stwierdzając: „Nie, nie robię tatuaży na stopach”. Wtedy właśnie fryzjer wskazał na swoją wargę i zapytał: „Nie zrobiłaś sobie czegoś tutaj?”

„Tak, jest coś, czego o mnie nie wiecie.” – wyznała Kardashian, z radością zaciągając dolną wargę, odsłaniając dyskretny symbol nieskończoności wytatuowany wewnątrz.

Materiał z retrospekcji przedstawia Kardashian wykonującą tatuaż, gdzie początkowo bagatelizowała ból, mimo że jej zaciśnięte pięści sugerowały coś innego. Następnie z bezczelnym uśmiechem gwiazda reality show stanęła przed kamerą i zażartowała: „W końcu nakleiłam naklejkę na zderzak Bentleya”.

Zastanawiając się nad znaczeniem ukrytego tatuażu, Kardashian wspomniała, że rzadko jest on widoczny, a czasami o nim zapomina, żartobliwie mówiąc: „Od czasu do czasu czyszczę zęby nitką dentystyczną, zobaczę czerń i zastanawiam się: co to jest? Wtedy przypominam sobie: och, to mój tatuaż!”

Decyzja Kim Kardashian o umieszczeniu tatuażu w dyskretnym miejscu ma sens, biorąc pod uwagę potencjalne żale związane z trwałym tatuażem. Tak naprawdę w tę pułapkę wpadło mnóstwo gwiazd.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu