Kim Petras zostaje drugą w historii transpłciową kobietą występującą na okładce Sports Illustrated Swimsuit!

Popularna piosenkarka Kim Petras wraz z Marthą Stewart i Megan Fox pojawiła się na okładce czasopisma Sports Illustrated Swimsuit w 2023 roku. nie wydaje się być jedną z typowych modelek, które można zobaczyć na okładkach magazynów.

Kim przeszła do historii swoim pojawieniem się na okładce magazynu.

Kim Petras dosłownie przeszła do historii, stając się drugą kobietą transpłciową, która kiedykolwiek pojawiła się na okładce Sports Illustrated Swimsuit.

Ekstrawagancka piosenkarka została wybrana na jedną z gwiazd corocznego wydania Sports Illustrated, razem z Megan Fox, Brooks Nader i Marthą Stewart.

Pierwszą transpłciową kobietą, która znalazła się na okładce, była aktorka Leyna Bloom w 2021 roku.

Piosenkarka traktuje to wydarzenie bardzo poważnie.

Zapytana o jej uczucia związane z byciem gwiazdą okładki, Kim nazwała to „kultowym”.

„Byłam bardzo podekscytowana, kiedy dostałam zaproszenie do Sports Illustrated.” — powiedziała. „To bardzo kultowe i wielu bardzo wpływowych ludzi zrobiło to wcześniej, więc było to dla mnie spełnieniem marzeń”.

Pojawienie się Kim na okładce magazynu jest misją.

Kim nigdy nie ma dość mówienia o tym, jak ważna jest reprezentacja społeczności transpłciowej. W swoich wywiadach przyznaje, że czuła presję przez całą swoją karierę.

„To zdecydowanie przerażający czas dla osób transpłciowych w Ameryce, ale jest też o wiele więcej reprezentacji niż kiedykolwiek i jest tak wiele rzeczy po jasnej stronie!” – powiedziała.

„Czasami odczuwam presję, aby reprezentować społeczność trans wszystkim, co robię, ponieważ czuję się bardzo błogosławiona, że jestem w tym momencie, w którym mam te wszystkie niesamowite możliwości, na które naprawdę ciężko pracowałam i czuję się bardzo szczęśliwa, kiedy słyszę od osób transpłciowych, że się mną inspirują.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu