Kobieta i jej mąż umawiają się z ich druhną!

Kobieta wywołała w Internecie falę szoku, gdy przyznała, że ona i jej mąż spotykają się z ich druhną, a wszystko zaczęło się jeszcze przed ślubem. Nowożeńcy opowiedzieli swoją historię w programie internetowym i wyjaśnili zawiłości ich związku.

Ich niekonwencjonalny związek sprawił, że pojawili się w programie na Youtube.

Katey i Dan Babbage z Plymouth w Wielkiej Brytanii pobrali się podczas intymnej ceremonii we wrześniu 2023 roku. Jednak na pierwszych stronach gazet trafili nie ze względu na ślub, ale ze względu na to, że pozostają ze sobą w otwartym związku, co oznacza, że czasami umawiają się na randki z ich przyjaciółmi.

Para, która poznała się na Tinderze w 2014 roku, po kilku latach związku zdecydowała się otworzyć swój związek na innych. Nowożeńcy, występujący w serialu „Love Don’t Judge” na kanale YouTube, prezentującym niekonwencjonalne relacje kwitnące niezależnie od presji społecznej, podzielili się swoją wyjątkową podróżą ze światem.

Poznali druhnę na rekolekcjach.

W odcinku „Love Don’t Judge” Katey i Dan opowiedzieli, jak to jest być romantycznie związanym z Kirsty, druhną na ich własnym ślubie, która sama jest mężatką. Kontynuując badanie swojego otwartego związku i biseksualności Katey, para odsuwa na bok myśl, że może to stać się niezręczne, a Katey wyjaśnia, że nie jest to wcale dziwne, ponieważ Kirsty jest jedną z jej najlepszych przyjaciółek.

Mąż Kirsty, Tom, nawet podkreślił w programie, że pomimo niezwykłej romantycznej więzi to po prostu normalna przyjaźń.

Brak monogamii głęboko wpłynął na jej więzi rodzinne.

Wybory pary, mimo że osobiste, często stanowią źródło krytyki ze strony innych, a Katey nie wahała się szczegółowo opisać wpływu, jaki wywarły one na jej relacje rodzinne. Po poinformowaniu rodziny o otwartym statusie jej związku z 26-letnim Danem, większość jej bliskich zerwała z nią kontakty, ponieważ głęboko potępiali ich działania, uznając je za „obrzydliwe”. Nie pojawili się nawet na weselu, co przypisuje strachowi przed wstydem i przekonaniu, że za ich styl życia należy winić Dana.

Pomimo napięcia w stosunkach z rodziną 27-latka podtrzymuje swoje wybory i przyznaje, że nie ma odwrotu, a nawet zachęca innych, aby nie wahali się odkrywać alternatywnej dynamiki relacji i promować postawę „żyj i pozwól żyć innym”. ” Przyznaje jednak, że nie-monogamia nie jest odpowiednia dla wszystkich.

Uważają, że ich styl życia powinien stać się nową normą.

Po występie w programie Katey i Dan ujawnili, że od tego czasu wiele osób w ich kręgach towarzyskich otworzyło się przed nimi na temat odkrywania związków niemonogamicznych, podkreślając, że ich zdaniem nie-monogamia jest bardziej powszechna, niż mogłoby się wydawać w społeczeństwie. Tak naprawdę oboje są pewni, że gdyby normy społeczne uległy zresetowaniu, nie-monogamia prawdopodobnie stałaby się normą.

Para odrzuca także stereotypy związane z alternatywnym stylem życia, takim jak ich, twierdząc, że w społeczności niemonogamicznej istnieje różnorodność, w której uczestniczą przedstawiciele różnych grup wiekowych, różnych ras i zawodów, co ich zdaniem podważa z góry przyjęte przekonania i sprzyja zrozumieniu.

Według statystyk od 2019 roku około 7% dorosłych w Wielkiej Brytanii pozostawało w jakimś niemonogamicznym związku za obopólną zgodą. Z drugiej strony w USA połowa Amerykanów uważa, że otwarte małżeństwa są w pewnym stopniu lub całkowicie nie do przyjęcia. Tak więc, chociaż nie wszystkim się to podoba, istnieją otwarte relacje, a przypadek Katey i Dana pokazuje, że oni również mogą być zdrowi i odnieść sukces.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu