Kobieta jest zawiedziona, że nie pozwolono jej wejść na pokład samolotu w bikini!

21-letnia kobieta miała problem, gdy próbowała wejść na pokład samolotu w bikini. Personel na lotnisku nie wpuścił jej na pokład, ale i tak uważała, że to niesprawiedliwe. Wiele osób omawia tę sytuację w Internecie i dzieli się swoimi przemyśleniami na jej temat.

Brazylijska modelka i cosplayerka Kine-chan przebrała się za postać Rebeki z serialu anime „Cyberpunk: Edgerunners” (2022). Jej kostium składał się z czarnego bikini, niebieskiej peruki i czarnych sandałów. Planowała wziąć udział w wydarzeniu i udała się na lotnisko Navegantes w Brazylii, aby złapać samolot. Opowiedziała jednak, jak odmówiono jej wejścia na pokład samolotu, ponieważ personel lotniska uznał jej strój za „nieodpowiedni”.

Kine-chan na Instagramie opisała wydarzenie i podzieliła się swoim wyborem ubrań. W swoim poście określiła sytuację jako „bardzo irytującą”. Wyjaśniła, że próbowała wejść na pokład samolotu na lotnisku Navegantes, ubrana w strój cosplay Rebeki na imprezę. „Wiedziałam już, że mogę się spóźnić, więc ubrałam się tak, żeby nie tracić czasu i mogła od razu udać się do swojego pokoju. Ale kazano mi wrócić do domu i się przebrać, bo to, które miałam na sobie, nie było odpowiednie.” – napisała.

Reakcja jej fanów była bardzo zróżnicowana. Niektórzy uważają, że modelka mogła przesunąć granice w wyborze stroju. Oczywiście inni solidaryzowali się z Kine-chan.

Ubieranie się w bikini na wizytę na lotnisku może wydawać się nieco niekonwencjonalne, ale zdarzały się inne kontrowersyjne epizody związane z ubiorem. Jeden z takich przypadków dotyczy modelki Isabelle Eleanore, której o mało nie groził zakaz lotów, gdy pracownik błędnie zidentyfikował jej top jako bikini.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu