Kobieta, która oszołomiła świat swoim ogromnym brzuchem ciążowym, pokazuje co trojaczki zrobiły z jej ciałem!

Zdjęcia i filmy Marii Nordø Jørstad z jej ogromnym brzuchem stały się niezwykle popularne na Instagramie, a kobieta pozostawiła ludzi w zachwycie i szybko stała się popularna. Maria zyskała zainteresowanie z powodu realistycznego przedstawienia czasami nie tak wspaniałej ciąży. We wrześniu urodziła trzy piękne dzieci o imieniu Iben, Filip i Agnes i nadal dzieli się swoimi życiorysami w mediach społecznościowych.

„Zaczęło się od tego, że chciałam udokumentować naszą podróż dla mojej rodziny i przyjaciół, zwłaszcza, że ​​mieszkam w innym kraju, ale także dlatego, że trojaczki są tak rzadkie, myślałam, że ludzie uznają to za interesujące.” – powiedziała Maria mediom. „Więc chciałam, żeby był to rodzaj mini blogu, na którym pisałem o wzlotach i upadkach.”

We wrześniu Maria i jej mąż Anders, przywitali na świecie dwie dziewczynki i chłopca – Ibena, Agnes i Filipa

Następnie mama opublikowała na swoim Instagramie: „Dzisiaj przywitaliśmy nasze piękne dzieci na świecie. Wszystko poszło bardzo dobrze, a my jesteśmy tak szczęśliwi i zadowoleni.” Jednak nie wszystko przebiegło tak gładko i tydzień po porodzie, młoda mama podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie: „Teraz mam naprawdę dziwnie wyglądający brzuch, który jest wciąż dość ciężki. Moja macica jeszcze się nie skurczyła. Ponieważ mój brzuch był tak rozciągnięty, to trwa dłużej niż zwykle. Zamierzam założyć opaskę na brzuch/podkładkę, ponieważ jest to dość denerwujące, a obwisłość sprawia, że ​​blizna w kształcie litery „c” boli. Jestem naprawdę niecierpliwa, aby odzyskać moje ciało!”

Młoda matka doświadczyła pewnych problemów zdrowotnych po porodzie. Na jednym z postów na Instagramie, napisała również: „Po ciąży mam oddzielenie mięśni brzucha. Mam również pewne problemy z moją postawą, oddychaniem i bólem mięśni od ciągłego karmienia niemowląt.” 12 tygodni po porodzie Maria napisała:” Minęło trochę czasu od mojego ostatniego zdjęcia po porodzie , a to dlatego, że czułam, że postęp jest tak powolny. Ćwiczyłam codziennie ćwiczenia oddechowe i powiedziano mi, żebym nie robiła jeszcze niczego, co byłoby fizycznie wymagające. Używałam też mojego gorsetu około 4-5 dni w tygodniu przez 1-5 godzin. W ostatnich kilku tygodniach mój brzuch w końcu znacznie się skurczył, ale wciąż mam przed sobą długą drogę. Na szczęście mogę dopasować się do moich normalnych spodni, więc to jest początek.”

„Chcę być tak szczera, jak to tylko możliwe, jak to jest, gdy przechodzę przez coś tak wyjątkowego i zmieniającego życie, jak nagle otrzymuję troje dzieci naraz. Nigdy wcześniej nie widziałam, nie słyszałam ani nie czytałam nic o trojaczkach, więc było to zupełnie nowe terytorium. Myślę, że jest to opowieść, którą chciałbym kontynuować – fascynujące jest móc śledzić coś takiego od samego początku.”

Mimo wszystkich zmagań piękna rodzina wydaje się niezwykle szczęśliwa. Obserwatorzy konta Marii na Instagramie bardzo wspierają ją i jej rodzinę, a niektórzy nazywają ją nawet „gwiazdą rocka”. „Jestem zachwycona wszelkim wsparciem, jakie otrzymałam po zamieszczeniu moich zdjęć po porodzie.” – dodaje kobieta. „Ludzie, których nie znam z całego świata, napisali mi najmilsze rzeczy!”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu