Kobieta, która „poślubiła” szmacianą lalkę, rodzi bliźnięta i dzieli się historią ciąży!

39-letnia kobieta związała węzeł małżeński ze swoim idealnym mężem, który okazuje się być szmacianą lalką. Mieli huczne wesele. Para jest teraz rodzicami bliźniaków i jest zachwycona. Kobieta dzieli się tym, jak zmieniło się jej życie, odkąd została matką, i jak radzi sobie jej wyjątkowa rodzina.

Niezwykłe małżeństwo.

Meirivone Rocha Moraes zrezygnowała ze znalezienia wiernego i uczciwego partnera. Nieudane poszukiwania zniechęciły ją. Po wysłuchaniu nieszczęść córki matka Meirivone postanowiła wkroczyć.

Dla Meirivone stworzyła szmacianą lalkę naturalnej wielkości o imieniu „Marcelo”. Co zaskakujące, Meirivone zakochała się w Marcelo. Wymienili przysięgę podczas uroczej ceremonii, oboje wyglądając najpiękniej.

Cieszyli się, że mogą powiększyć rodzinę.

Rok po powitaniu syna Marcelinho rodzina z wyjątkową historią podzieliła się wiadomością o oczekiwaniu kolejnego dziecka. Meirivone i jej mąż w kształcie szmacianej lalki, Marcelo, wspólnie cieszą się z nieoczekiwanych radości swojego życia.

Zorganizowali wśród bliskich tętniącą życiem imprezę z okazji ujawnienia płci, podczas której buch różowego dymu w mediach społecznościowych zasygnalizował oczekiwane przybycie ich córki, Marceli. Okazało się jednak, że Meirivone została obdarzona bliźniakami.

Oboje starają się wychowywać dzieci.

W domu Meirivone i Marcelo wszyscy przyczyniają się do rozwoju rodziny, nawet ojciec szmacianej lalki i zabawkowe dzieci. Przybycie bliźniaków wzbudziło dwukrotnie większą aktywność i emocje. Marcelo, mimo że jest szmacianą lalką, jest przedstawiany jako osoba uczestnicząca w codziennej opiece, pomagająca w takich zadaniach, jak kąpiel, karmienie i usypianie dzieci.

Bliźniacy utrudniali utrzymanie rodziny.

Marcelo, ojciec szmacianej lalki, odczuwa presję w miarę rosnących potrzeb jego rodziny, w tym rosnących kosztów żywności, odzieży i opieki zdrowotnej. Jednak jego pragnienie posiadania kochającej rodziny z dziećmi podtrzymuje go przy życiu, zamieniając każdą przeszkodę w krok w stronę idealnego życia.

Marcelo i Meirivone mają wielkie marzenia dotyczące swojej rodziny, w tym posiadanie własnego domu. Odkąd się pobrali, Marcelo konsekwentnie szuka domu w Internecie, zauważa Meirivone. Pozostają wierni temu celowi pomimo wszystkich wzlotów i upadków.

Rodzina również borykała się z pewnymi problemami.

Historia ich rodziny przybrała napięty obrót, gdy Meirivone poinformowała, że ich syn Marcelinho został porwany i przetrzymywany dla okupu. Intensywne poszukiwania, które obejmowały media społecznościowe i docieranie do społeczności lokalnej, wniosły do ich życia nowy poziom dramatyzmu. Na szczęście Marcelinho odnalazł się cały i zdrowy.

Meirivone również miała swoje kłopoty, ponieważ dwukrotnie oskarżyła Marcelo o niewierność na podstawie SMS-a od przyjaciela. To odkrycie bardzo ją zdenerwowało, co doprowadziło do tego, że Marcelo spał osobno. Pomimo tych problemów ich związek jest teraz silniejszy niż wcześniej.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu