Kobieta opuszcza salon fryzjerski z katastrofalną fryzurą, a reakcja internautów jest zabawna!

Kobieta zyskała uwagę internautów po tym, jak podzieliła się katastrofalnym doświadczeniem u fryzjera, którego nigdy wcześniej nie odwiedziła. Na TikToku pokazała szalone rezultaty swojej wizyt, zamieniając to wydarzenie w zabawny i szeroko udostępniany klip. Wisienką na torcie są zabawne komentarze ludzi na ten temat.

Mieszkająca w Chicago Maggie Hughes DePalo znalazła się w dość niezręcznej sytuacji po tym, jak była bardzo rozczarowana swoją fryzurą po wizycie w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie była. Zwróciła się do mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi doświadczeniami za pomocą filmu na TikToku.

„W zeszły piątek znalazłam się w bardzo niefortunnej sytuacji.” – zaczęła. „Poszłam do butiku, żeby się wyszaleć. Nigdy wcześniej nie byłam tam, więc nie za bardzo wiedziałam, jak działają.” Po powitaniu w butiku przypomniała sobie, że „rzucono ją” na krzesło, gdzie wiele osób wściekle używało okrągłych szczotek do czesania jej włosów.

„W pewnym momencie moja głowa była bardzo opuszczona, a kiedy podniosłam wzrok i doszłam do siebie, ktoś inny posypał moje włosy białym pudrem. Kobieta, która pierwotnie to robiła, teraz otwierała drzwi i sprzedawała torebki. Dużo się działo.” – wyjaśniła.

Od razu poczuła się rozczarowana wynikami, jednak bała się o tym powiedzieć głośno i ostatecznie wyszła z ogromną fryzurą. „Nie tego się spodziewałam, ale za bardzo bałam się poprosić o menadżera.” – zażartowała Maggie. Następnie ujawniła „dość niepokojącą” fryzurę, w której push-up by tak wysoki, że zdawał się sięgać niemal do sufitu jej samochodu.

Sekcja komentarzy pod popularnym klipem została zalana morzem dowcipów, które mogły być równie zabawne jak sam wypadek.

Znalezienie fryzury, która najbardziej ci odpowiada, może być wyzwaniem, ale niektórzy ludzie mają bardzo dobrze określoną fryzurę.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu