Kobieta pokazuje surową prawdę o ciałach po porodzie!

Każdego dnia kobiece ciało jest narażone na coraz większą ocenę ze strony społeczeństwa. Kanały mediów społecznościowych są pełne nierealistycznych zdjęć, które naprawdę mogą sprawić, że ktoś poczuje się nieswojo we własnej skórze. Dla kobiet z ciałami po porodzie ten temat może być najbardziej drażliwy. Aby wesprzeć innych, ta dumna mama postanowiła przestać chować się za filtrami lub ubraniami i zaakceptować wady, które naprawdę czynią nas wyjątkowymi.

Danisha, mama czwórki dzieci, niedawno zaczęła dzielić się w mediach społecznościowych swoją podróżą związaną z akceptacją swojego ciała. Na początku bardzo się tego wstydziła i cały czas próbowała ukryć swój poporodowy brzuszek, ale przy ostatnim dziecku zapragnęła odmiany.

„Nie wiedziałam, że będę miała tak luźną skórę jak teraz i rozstępy. Nikt nigdy o tym nie rozmawiał, moi lekarze o tym nie mówili.” – wyjaśniła matka. „Nie wiedziałam, że moje ciało nie będzie już wyglądać tak samo. Ale chcę zaakceptować swoje ciało i cieszę się z tego, gdzie jestem”.

Instagram: @mama3x__

Większość matek nie jest przygotowana na wyzwania, które pojawiają się po porodzie.

Danisha wierzy, że ciało kobiety czyni cuda.

Społeczeństwo oczekuje innego obrazu kobiecego ciała po porodzie.

To przywilej patrzeć, jak nasze ciała zmieniają się wraz z wiekiem.

Nie było to łatwe, ale Danisha zaczęła akceptować swoje ciało.

Piękno pochodzi zarówno z wnętrza, jak i z zewnątrz.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu