Kobieta problem z jedzeniem z powodu powiększonych ust, ale nie przestaje!

Vienna Würstel to osobowość niezwykła pod wieloma względami. Nazywa siebie entuzjastką urody „plastic fantastic”, a ostatnio zachwyciła użytkowników Internetu swoimi niesamowitymi ustami o pojemności 30 ml. Kobieta nieustannie stawia czoła bezlitosnym internetowym trollom, ale pomimo całej krytyki nie ustaje w dążeniu do jeszcze pełniejszych ust, prezentując swoje piękno i wyzwania w mediach społecznościowych.

Vienna zrobiła spore zamieszanie w Internecie.

Vienna Würstel to kobieta, która posiada już 30ml wypełniacza do ust. Jest samozwańczą influencerką „plastic fantastic”, a ostatnio zostawiła internet z mieszanymi uczuciami, pokazując swoje oszałamiające, duże usta.

Mieszkająca na Majorce w Hiszpanii Vienna otwarcie wyznała, że jej ogromne usta sprawiają, że popijanie wody i napojów to trudne zadanie. Nazwała siebie nawet „bardziej ustami niż człowiekiem”. Vienna nie zaprzecza, że przy całej uwadze, jaką dostaje od użytkowników mediów społecznościowych, spotyka się z ogromną krytyką ze strony wielu osób, które nie przestają zostawiać przykrych komentarzy pod wszystkimi jej zdjęciami na Instagramie.

Vienna jest bardzo zdeterminowana, aby powiększyć swoje usta.

W swoim najnowszym filmie na TikToku kobieta ujawniła, że w jej ustach jest około 30 ml wypełniacza i ma nadzieję, że w przyszłości będzie mogła mieć jeszcze więcej. Odważna i zdeterminowana kobieta nie przestaje powiększać ust, mimo że wszyscy hejterzy porównują ją do kaczki.

Mówi: „Naprawdę, naprawdę pragnę mieć jeszcze większe usta i nie mogę się tego doczekać”. Vienna wyznała, że większe usta to obecnie jej największe marzenie. Jednak niektórzy użytkownicy byli naprawdę zaniepokojeni, kwestionując, czy procedury chirurgii plastycznej Vienne są wystarczająco bezpieczne.

Vienna zapewnia, że wszystkie zabiegi kosmetyczne były bezpieczne i sprawiały jej przyjemność.

Kobieta niestrudzenie zapewnia swoich subskrybentów, że stosowane przez nią duże ilości wypełniacza są całkowicie bezpieczne. Podkreśla, że wszyscy jej chirurdzy plastyczni są profesjonalistami i mają wysokie kwalifikacje. Mówi: „Gdyby nie byli wysoko wykwalifikowani, nie osiągnęliby takich rozmiarów na mojej twarzy, więc tak, jestem bezpieczna.”

Vienna przyznała, że picie może czasami stać się dla niej nie lada wyzwaniem. Fanka chirurgii plastycznej wyznała w innym klipie, że jedzenie idzie jej całkiem nieźle, jeśli tylko zje coś miękkiego. Ale picie napojów okazało się trudniejsze niż jedzenie. Vienna ujawniła, że z powodu swoich ust ciężko jej funkcjonować, ale jednocześnie uważa to za wyzwanie, do którego musi się dostosować.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu