Kobieta spełnia życzenie chorego dziadka, nim było za późno, a ich zdjęcia cię wzruszą!

Fu Xuewei, 25-letnia przedsiębiorca z Chengdu, w Chinach niedawno udostępniła piękny zestaw zdjęć ślubnych, które stały się sławne. Jest jednak zadziwiająca kwestia, że nie można na nich znaleźć pana młodego. W rzeczywistości nie jest on obecny, ponieważ jedynymi osobami biorącymi udział w sesji są Pani Fu i jej 87-letni dziadek.

Mimo że w najbliższym czasie nie planowała wyjść za mąż, Fu Xuewei postanowiła założyć suknię ślubną dla swojego dziadka. Mężczyzna ten ciężko zachorował we wrześniu, a lekarze ostrzegali, że w każdej chwili może odejść. Obawiając się, że może nigdy nie spełnić marzenia o zaprowadzeniu wnuczki do ołtarza, pani Fu zorganizowała niespodziewaną sesję zdjęciową o wartości 3000 juanów (475 dolarów). Utrzymując swoje plany w tajemnicy, zabrała swojego dziadka na regularne badania w szpitalu, ale tylko po to, by ujawnić, że zamierzają zrobić sesję zdjęciową później, a on się zgodził.

Pani Fu była wychowywana przez dziadków od wieku dziesięciu lat po rozwodzie rodziców i stworzyła szczególną więź ze swoimi opiekunami. Twierdzi, że bardzo wiele dla niej znaczą. Młoda kobieta ma nawet tatuaż swojego dziadka. „W styczniu zrobiłam tatuaż na ramieniu, ponieważ chcę, aby w przyszłości moi nowi przyjaciele i moje dzieci mogli wiedzieć, jak on wyglądał.” – powiedziała.

Oto Fu Xuewei, 25-letnia przedsiębiorca z Chengdu

Była wychowywana przez dziadków, po rozwodzie rodziców, od wieku 10 lat

Pani Fu opiekuje się swoimi dziadkami, nawiązała z nimi bliską więź

We wrześniu jej dziadek poważnie zachorował

Jego marzeniem było zobaczenie Fu Xuewei jako panny młodej

Chcąc spełnić marzenie dziadka, Fu zorganizowała ślubną sesję zdjęciową

Reklama

Założyła suknię specjalnie dla swojego dziadka, pomimo że nie brała ślubu

Pani Fu umożliwiła dziadkowi odprowadzenie jej do ołtarza, nim będzie za późno

Pomimo, że dziadek był zaskoczony, wyglądał bardzo elegancko w czerwonym garniturze

Pani Fu twierdzi, że choroba dziadka zmieniła jej spojrzenie na życie i od teraz chce pielęgnować każdą chwilę

Zrobiła sobie także tatuaż ze swoim dziadkiem, aby w przyszłości jej przyjaciele i dzieci mogli wiedzieć, jak on wyglądał

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu