Kobieta śpi w trumnie i spełnia marzenia!

Bycie „umarłym dla świata” to powiedzenie, które używamy, gdy przespaliśmy całą noc najlepiej, jak to możliwe, ale pewna kobieta mogłaby potraktować to nieco bardziej dosłownie, zastępując łóżko trumną. W popularnym klipie pokazała swoje wyjątkowe aranżacje do spania i powód, dla którego nie mogłaby robić tego w żaden inny sposób.

Jest samozwańczą „wampirką” influencerką.

Influencerka, znana z pseudonimu Sad Spice w mediach społecznościowych, doprowadziła do skrajności bycie fanem Drakuli. Spice jest popularna ze względu na swój wygląd i często udostępnia stroje cosplay swoim 600 000 obserwującym na TikToku, ale jej charakterystycznym dodatkiem jest para akrylowych przypinanych kłów wampira, które nadają jej wygląd gotycki przypominający postacie z filmów „Blade”.

Jednak 27-letnia kobieta z południa Stanów Zjednoczonych osiągnęła szczyt i zgromadziła ponad 1,6 miliona wyświetleń na TikToku, ujawniając, że nie tylko trzyma w swojej sypialni prawdziwą trumnę, ale także w niej śpi. Zaczęła od wyjaśnienia, że kupiła trumnę w sklepie o nazwie „Casket Builder Supply” i musiała ją samodzielnie pomalować i złożyć, jak większość osób, które kupują normalne łóżko w sklepie meblowym.

W miarę jak nadal była szczera wobec swoich obserwujących, przekazała jeszcze bardziej fascynujące informacje na temat swojego konkretnego wyboru „łóżka”.

Wszystko zaczęło się, gdy była jeszcze nastolatką.

W popularnym klipie Spice podzieliła się intrygującymi szczegółami na temat swojej wampirzej sypialni, w tym na temat pochodzenia jej pragnienia spania w trumnie. Według niej pragnienie to było od dawna, sięgało czasów, gdy miała zaledwie 14 lat, a ona chciała w łatwy sposób ukryć się przed problemami. Aby wtedy spróbować to osiągnąć, zwróciła się do rodziców i poprosiła ich, aby zbudowali jej łóżko-trumnę. Niestety na spełnienie swojego marzenia musiała jeszcze trochę poczekać, gdyż uznali ten pomysł za dziwny i odmówili.

Pomimo początkowych sprzeciwów nie poddała się i w końcu osiągnęła swój cel, co z humorem zauważyła na filmie. Jednak na tym jej przechwałki się nie skończyły.

Twierdzi, że ma to więcej niż jedną zaletę.

Influencerka nieco ulepszyła trumnę, ponieważ nie służy ona tylko do dekoracji. Spice stwierdziła, że jest wygodnie wyścielona pianką z pamięcią kształtu i chociaż nie zamyka pokrywy, gdy idzie spać, nie jest ona szczelna, odrzucając twierdzenia, że może być niebezpieczne.

Spice uważa, że trumna nie tylko zapewnia wygodne miejsce do spania, ale także stanowi wyjątkowy sposób na odfiltrowanie niepożądanych randek, ponieważ influencerka żartobliwie zauważyła, że nikt nie chce spędzać czasu z kimś, kto trzyma trumnę w swoim pokoju.

Niektórzy ją krytykują, inni rozumieją jej punkt widzenia.

Ponieważ wszystko jest tylko kwestią perspektywy, w komentarzach pojawiły się bardzo mieszane reakcje na całą tę ciekawostkę.

Podczas gdy niektórzy z jej zwolenników wyrazili obawy i uznali to za sygnał ostrzegawczy lub nawet możliwą oznakę traumy, innym udało się dostrzec bardziej pozytywną stronę tego zjawiska i okazali poparcie dla jej niekonwencjonalnych sposobów spania. Niektórzy nawet podziwiali jej wyjątkowy styl życia i podobnie jak ona dostrzegli potencjalne korzyści, takie jak lepszy sen pracowników nocnej zmiany, nowatorstwo koncepcji, a nawet pomoc dla każdego, kto cierpi na migreny.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu