Kobieta spróbowała sprawdzić, jak zareagowałyby koty, gdybyś umarł w domu!

Koty to dość tajemnicze stworzenia. Przez większość czasu wydają się być pewne siebie, niezależne i wyluzowane, a ich wyjątkowe osobowości czasami sprawiają, że ludzie zastanawiają się, czy te zwierzęta naprawdę przejmują się swoimi właścicielami. W przypadku psów łatwo to stwierdzić – większość z nich jest dość towarzyska, energiczna i przywiązana do swoich ludzi. A czasami nawet do WSZYSTKICH ludzi w ogóle.

Według badania, które zostało przeprowadzone w zeszłym roku przez dr Kristyn Vitale i jej zespół, koty faktycznie wykazują te same style przywiązania, co psy i niemowlęta. „Koty, które są niepewne siebie, mogą uciekać i ukrywać się lub sprawiać wrażenie, jakby trzymały się na uboczu. Od dawna istnieje tendencyjny sposób myślenia, że ​​wszystkie koty zachowują się w ten sposób. Jednak większość kotów traktuje swojego właściciela jako źródło bezpieczeństwa. Twój kot polega na tobie, aby poczuć się bezpiecznie, gdy jest zestresowany.” – powiedziała autorka. Bądźmy szczerzy, większość właścicieli kotów od dawna już to wiedziała.

I chociaż nauka potwierdza przekonanie, że koty naprawdę nas kochają, żartowanie z ich „zimnej” i „odległej” osobowości jest nadal zabawne. Na przykład, oto kilka zdjęć, które pewna użytkowniczka udostępnił na Twitterze, które podsumowują, co zrobiłby twój kot, gdybyś nagle umarł w domu.

Inni internauci również włączyli się do zabawnej akcji:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu