Kobieta twierdzi, że starsze panie również mogą nosić bikini ze stringami, ale niektóre osoby się z tym nie zgadzają!

Misją Elle Anthony jest wzmacnianie pozycji wszystkich kobiet i przypominanie im, że powinny móc eksponować swoje ciało bez względu na wiek i formę. Ta twórczyni z TikToka opublikowała niedawno poruszający film o pozytywnym nastawieniu do ciała, ale wiele osób w Internecie spieszyło się, żeby się nie zgodzić.

Jest królową lata.

W swoim filmie na TikToku 53-latka powiedziała swoim obserwatorom, że zasady społeczne dotyczące tego, kto może, a kto nie może nosić kostiumów kąpielowych, nie mają żadnego znaczenia. Rozpoczęła swoje przesłanie stwierdzeniem: „Zbliża się lato i wszyscy zawsze mówią o przygotowaniu sylwetki na plażę.”

Elle wyjaśniła, że życie chwilą jest kluczowe, ponieważ liczy się twój sposób myślenia, a nie obawy. Zauważyła: „Kochanie, jeśli jesteś gotowa pójść na plażę i nie wstydzisz się tego, jak wygląda twoje ciało w kostiumie kąpielowym, szortach do surfingu lub szortach kąpielowych, to masz ciało na plażę.”

Noś to, co sprawia ci radość.

Influencerka nadal inspirowała swoich widzów, aby nosili, co chcą, stwierdzając: „Noś to bikini, te stringi, noś te krótkie spodenki, cokolwiek lubisz. To jest twoje lato.”

Elle zachęcała także swoje naśladowniczki, aby cieszyły się wolnością i wzmacnianiem pozycji oraz ignorowały presję zewnętrzną, jaką napotykają w miarę starzenia się. Podkreśliła: „Pamiętajcie, że tylko społeczeństwo krytykuje nas, etykietuje i ustanawia standardy, o które nawet nie prosiliśmy.”

Niektórzy ludzie się z tym nie zgadzają.

53-latka trzyma się tej zasady bezkompromisowo, często z dumą eksponując swoje ciało w odważnych ubraniach i bikini. Podczas gdy znaczna część jej obserwujących w Internecie komplementuje ją i wspiera jej stanowisko, wielu innych ma odmienne opinie, a nawet angażuje się w trolling.

Na przykład jedna osoba napisała: „Nie, dziękuję. Widziałem już wystarczająco dużo.” Inny skomentował: „Wszystko zależy od tego, jaką masz sylwetkę”. Trzecia osoba zauważyła: „[…] żaden człowiek nie musi nosić stringów na plaży. Pewność siebie nie wymaga nieodpowiedniego ubioru. Ubierz się skromnie i baw się na plaży.”

Wierzymy, że wszystkie kobiety są wspaniałe, jeśli czują się dobrze w swojej skórze i są przygotowane, aby pokazać swoje piękno.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu