Kobieta ujawnia, że mąż zafundował jej operację piersi o wartości 10 000 dolarów w ramach „opłaty za usługę” za poród!

Hope Homa (29 l.) jest mamą zajmującą się domem z Dallas w Teksasie. Wraz z mężem Dylanem wychowuje dwójkę dzieci. O mamie zrobiło się ostatnio głośno na TikToku po tym, jak udostępniła film, na którym jej mąż pokazuje rachunek za operację piersi. Jej historia wywołała ostrą debatę w mediach społecznościowych i odbiła się szerokim echem wśród wielu mam.

Hope Homa ma szczególne podejście do porodu.

Hope Homa (29 l.) jest matką dwójki dzieci, która ma własną wizję ciąży i porodu. Niedawno odwiedziła TikToka, aby opowiedzieć historię swojej rodziny, a ludzie nie mogą przestać o niej pisać w komentarzach do jej filmu. Mama pozostająca w domu, która używa pseudonimu @hope.homa na TikToku, nagle zyskała popularność w Internecie. Opublikowała klip, na którym jej mąż trzyma w ręku kartkę, która okazała się rachunkiem za powiększenie jej piersi.

Kobieta otrzymała od męża niezwykły prezent.

Hope ujawniła, że w prezencie za poród jej mąż podarował jej operację piersi o wartości 10 000 dolarów. Żartowała, że nie urodzi „za darmo”. W tekście na ekranie napisała: „Dałaś mu dwójkę dzieci, więc teraz on musi dać ci nowe piersi”.

W swoim nagraniu Hope zauważyła, że po urodzeniu dwójki dzieci jej piersi były „po prostu smutne”. Dodała, że według niej procedura poporodowa jest „sprawiedliwym handlem”.

Film okazał się bardzo bliski wielu mamom.

Wielu użytkowników rzuciło się do sekcji komentarzy, aby podzielić się własną opinią na temat historii Hope. Klip pomógł także wielu matkom podzielić się tym, jak faktycznie miały podobne doświadczenia podczas zawierania umów z własnymi mężami po porodzie. „Było to w naszej ustnej umowie przed ciążą.” – napisała jedna z użytkowniczek.

„Poprosiłam o metamorfozę po urodzeniu czwórki dzieci: zasłużyłam na to!” – skomentowała kolejna mama. Inna użytkowniczka wyraziła swoją opinię, pisząc: „Jeśli karmiłaś piersią, przypomnij mu, ile dolarów zaoszczędziłaś, nie kupując mleka modyfikowanego i że pieniądze powinny zostać przeznaczone na nowe piersi.”

Choć wiele mam przyznało, że o tę samą „nagrodę” pytało swoich partnerów, o tyle jedna z użytkowniczek podzieliła się informacją, że jako pierwszy inicjatywę wykazał jej mąż, który zaproponował jej taką opcję jeszcze przed porodem.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu