Kobieta zakochała się w kurierze — 6 miesięcy później stworzyli rodzinę!

30-letnia kobieta postanowiła wykonać pierwszy krok z kurierem pocztowym, z którym tylko raz rozmawiała przez telefon. Ku zaskoczeniu wszystkich, był to początek związku, który mógł zainspirować nawet najbardziej nieśmiałych, aby ruszyli do przodu.

Zaprosiła go na randkę, zanim zobaczyła jego twarz.

Prosta rozmowa telefoniczna sprawiła, że Tanatsa, która pochodzi z Zimbabwe, a mieszka w Australii, dostrzegła potencjał randkowy w 28-letnim Coreyu. W czerwcu 2020 roku Corey, który wówczas pracował jako kierowca dostawy, szybko zadzwonił do Tanatsy w sprawie paczki. Chociaż była zajęta robieniem paznokci, natychmiast zauważyła pełen szacunku sposób, w jaki się wypowiadał. Następnie zapytała go, czy może podrzucić paczkę przed jej mieszkanie, a on zrobił to zaledwie godzinę później, potwierdzając dostawę SMS-em. O dziwo, te proste interakcje zainspirowały Tanatsę do zaproszenia go na randkę.

„Nawet rozmawiając z nim przez telefon przez niecałą minutę, mogłam stwierdzić, że jest w nim coś innego.” – wspomina Tanatsa. „Coś mówiło mi, żebym zaprosiła go na randkę.”

I zrobiła to zaledwie godzinę po dostarczeniu jej paczki. Wysłała mu SMS-a o następującej treści: „Czy przypadkiem nie jesteś singlem? Haha.”

Sprawy potoczyły się szybko po ich pierwszej randce.

Corey odpowiedział na zalotnego SMS-a Tanatsy i dał jej znać, że rzeczywiście jest singlem. Razem postanowili spotkać się w lokalnym barze na drinka. Wszystko poszło gładko i zakończyli wieczór w mieszkaniu Tanatsy, gdzie przegadali całą noc. Chociaż nie wydarzyło się wtedy nic szczególnego, 3 miesiące później zaskoczyła ich wiadomość, która zszokowała ich oboje: Tanatsa dowiedziała się, że jest w ciąży.

Na początku obawiała się, że Corey nie zniesie dobrze ciąży, jednak jego reakcja była po prostu radosna. Zaledwie trzy miesiące po tym, jak dowiedzieli się, że mają wspólne dziecko, Corey uklęknął na jedno kolano i zapytał 30-latkę, czy chce go poślubić. Mimo że poznali się zaledwie 6 miesięcy wcześniej, Tanatsa zgodziła się i zaręczyli się.

Ich rodziny zawsze wspierały ich związek.

Tanatsa ujawniła, że poznała tatę Coreya podczas domowego posiłku zaledwie tydzień po pierwszej randce i że cała jego rodzina natychmiast ją polubiła. Nic więc dziwnego, że ich rodziny z radością usłyszały o zaręczynach. Nawet mama i siostra Tanatsy, które mieszkają w Wielkiej Brytanii i dowiedziały się o zaręczynach przez telefon.

Dzięki całemu wsparciu, jakie otrzymali od bliskich, para pobrała się 19 grudnia 2020 roku i została Tanatsą i Coreyem Lucasami.

Ich własna rodzina stale się powiększa.

Rok po rozmowie telefonicznej, która zmieniła ich życie, Tanatsa i Corey powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, chłopczyka o imieniu Archie. Następnie w sierpniu 2023 roku Tanatsa urodziła drugiego syna, Teodora. Po urodzeniu Archiego para stanęła przed kilkoma wyzwaniami, a Tanatsa zmagała się z depresją poporodową. Jednak para przyznała, że ich miłość osiągnęła nowy poziom, gdy do rodziny dołączył Theodore.

Od tego czasu Corey zmienił pracę i został kierowcą organizacji charytatywnej zajmującej się zapobieganiem samobójstwom w Melbourne w Australii, podczas gdy Tanatsa pozostaje menadżerem australijskiego krajowego programu ubezpieczeń na wypadek niepełnosprawności.

Chociaż to Tanatsa pierwsza okazała zainteresowanie i zapoczątkowała ich związek, wskazuje na męża jako na tego, który spełnił wszystkie jej marzenia. „Nadal nie mogę uwierzyć, że to się stało.” – powiedziała.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu