Kobieta została nazwana „złą mamą” ze względu na jej tatuaże!

Mama, która posiada również tytuł najbardziej wytatuowanej kobiety w Wielkiej Brytanii, opowiedziała o swojej podróży i wyjaśniła, dlaczego według niej posiadanie tatuaży nie wpływa na jej zdolność do bycia dobrym rodzicem. „Powiedziano mi, że moja córka będzie się mnie wstydzić, gdy będzie starsza”.

Poznaj Becky Holt.

Becky, matka, która z dumą nosi liczne tatuaże, spotkała się z krytyką i oceną ze strony innych osób dotyczącą jej zdolności rodzicielskich wyłącznie na podstawie jej wyglądu. Okrzyknięto ją „złą mamą” i powiedziano jej, że córka będzie się jej wstydzić, gdy dorośnie. Jednak Becky jest głęboko przekonana, że jej tatuaże nie powinny definiować jej jako rodzica.

„Nie rozumiem, dlaczego posiadanie tatuaży czyni mnie gorszym rodzicem niż kogoś, kto nie ma tatuaży.” – mówi Becky. Na filmie z miłością ubiera córkę i zastanawia się nad swoim stylem rodzicielstwa. Woli zachować swobodę, unikając kłopotów związanych z ekstrawaganckimi strojami dla swojego dziecka.

Macierzyństwo przyniosło istotne zmiany w jej życiu.

Zostanie matką zapoczątkowało głębokie zmiany w jej życiu, zastępując wieczorne spotkania towarzyskie nocnym karmieniem dziecka i zmianą pieluszek. Weekendy przeszły zmianę i teraz skupiają się na przyjemnych randkach i spotkaniach z innymi mamami.

Becky, która zaczęła robić tatuaże w wieku 15 lat, z pasją opowiada o swojej podróży z tuszem. Przyznaje, że straciła rachubę, ile ma tatuaży, ale wspomina, że jeden z nich jest niedokończony. Pomimo negatywnych opinii, jakie spotyka w Internecie i miejscach publicznych, niezachwianie wierzy, że jej tatuaże nie powinny wpływać na jej rolę matki.

Nie ukrywa tatuaży, gdy jest z córką.

Nie chce zakrywać tatuaży przy córce, podkreślając, że jako matka ubiera się z szacunkiem, ale zachowuje swój osobisty styl. Gdyby jej córka miała być świadkiem krytyki swojej matki za tatuaże, Becky zachęcałaby ją, aby to zignorowała, przypominając jej, że ludzie będą oceniać bez względu na sytuację.

Pomimo krytyki i nacisków społecznych Becky nie kończy z tatuażami. Wspomina, że chciała rozdzielić sobie język, o czym myślała od lat. Jednak tym, co najbardziej wyróżnia Becky, jest jej oddanie macierzyństwu. Jest wyjątkową matką, uważną i troskliwą i jest dumna z tego, że wychowuje córkę pomimo spojrzeń i osądów, jakie spotyka.

Mocno wierzy, że posiadanie tatuaży nie czyni jej gorszym rodzicem niż kogoś, kto ich nie ma.

W odpowiedzi tym, którzy kwestionują jej zdolności rodzicielskie ze względu na wygląd, Becky ma prostą wiadomość: „Martw się o siebie, bo ja czuję się dobrze. Rory jest niesamowita i oboje radzimy sobie naprawdę dobrze. Nie sądzę, żeby były jakiekolwiek problemy w moich umiejętnościach rodzicielskich.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu