Kobiety publikują zdjęcia swoich nosów, obalając przyjęte standardy piękna!

W świecie napędzanym nierealistycznymi standardami piękna i przesadnie dopracowanymi zdjęciami na Insta, kochanie siebie może być coraz trudniejsze. Ponadto modyfikacja ciała wydaje się być obecnie gorącym tematem, od zastrzyków i operacji uwielbianych przez tak wiele celebrytów – po filtry z aplikacji i programów graficznych.

Jednak jeśli chodzi o jedną z najbardziej wrażliwych części ciała, nasze nosy, coraz więcej osób zaczyna doceniać je w ich naturalnym pięknie. W rzeczywistości liczba Amerykanów wykonujących operację nosa spadła o 43% od 2000 roku.

Niedawno zaobserwowaliśmy wzrost liczby wątków, w których ludzie mówią o kochaniu swoich „wyjątkowych”, „dużych” i „nieidealnych” nosów, które nadają im niepowtarzalny wygląd i autentyczny urok. Po tym jak użytkowniczka Twittera @mooninfirst udostępniła swój profili nosa, z podpisem „if u have these noses I’m already in love with u u don’t even have to say anything” (ang. „Jeśli macie takie nosy, jestem zakochana, nie musicie nawet nic mówić”. Więcej kobiet dołączyło do wątku, dzieląc się swoimi profilami i szerząc miłość do siebie, której wszyscy potrzebujemy w dzisiejszych czasach.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu