Komiks „Wybór” przedstawia dwa różne skutki, które wynikają z wyboru posiadania lub nie posiadania psa!

Trudno nie być poruszonym żadną z historii, które stworzył artysta Ademar Vieira z Manaus z Amazonii w Brazylii. Ten utalentowany artysta nie zdobył jeszcze rozgłosu, ale jego komiksy stają się coraz bardziej widoczne na platformach mediów społecznościowych.

Brazylijski artysta nie zawsze był ilustratorem – zaczynał jako scenarzysta, więc jego historie są idealnym połączeniem zarówno elementów wizualnych, jak i narracji. Mając to na uwadze, nic dziwnego, dlaczego są tak wciągające. Z biegiem czasu zrobił ich całkiem sporo, ale dziś skupiamy się na „Wyborze”.

„Wybór” polega na podjęciu kluczowej decyzji, która na zawsze odmieni nasze życie, bez względu na to, jak niewielka może się wydawać okazja. Za każdym razem, gdy dokonujemy wyboru, odkładamy jedną oś czasu na bok i przechodzimy do innej. Autor zestawia ze sobą i ilustruje dwa rozbieżne światy obok siebie, które zaczynają się od momentu, gdy bohater decyduje się na posiadanie / nieposiadanie psa. Autor napisał na swoim Instagramie: „Dedykuję to wszystkim zwierzętom, które wpływają na nasze zdrowie psychiczne podczas kwarantanny”.

Instagram: @ademar__vieira

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu