Konkurs Comedy Wildlife Photography 2022 wreszcie ogłosił swoich zwycięzców!

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się fotografią jako hobby, czy zawodowo – można śmiało powiedzieć, że jest to satysfakcjonujące i równie ważne przedsięwzięcie.

Pomyśl o tym – widzisz zdjęcia na ogromnych billboardach na całym świecie, są w całym Internecie, podręcznikach do historii i tabliczkach czekolady – poza tym jest szansa, że na ścianie twojego mieszkania wisi teraz kilka fotografii. Krótko mówiąc, są wszędzie!

Fotografia pozwala nam uchwycić chwilę na zawsze, a być może nawet zobaczyć świat z innej perspektywy. Nie każdy ma szansę podróżować i być świadkiem różnorodnego piękna naszej planety, jednak dzięki ludziom, którzy poświęcają swoje życie takim karierom, możemy rzucić okiem.

Co więcej, nie zapominajmy o znaczeniu fotografii w dziedzinie rozrywki, a konkretnie o ulubionym przez wszystkich konkursie fotografii dzikiej przyrody, który odbywa się od prawie dekady. Dzisiaj ogłoszono zwycięzców konkursu 2022 roku, więc przysuń swoje krzesło bliżej i przygotuj się na zabawną przejażdżkę!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu