Konto na Instagramie „The Addict’s Diary” przedstawia transformacje ludzi, którzy rzucili narkotyki!

Kevin Alter uzależnił się od narkotyków, gdy miał zaledwie 16 lat. Jego podróż na dno rozpoczęła się w latach jego szkoły średniej na Long Island, kiedy wraz z przyjaciółmi dostał kokainę. Nie mógł się powstrzymać, kiedy po raz pierwszy spróbował i spędził większość następnych 12 lat wśród bezdomnych i uzależnionych. Teraz, gdy ma 31 lat, Alter jest trzeźwy od 3 lat i prowadzi „The Addict’s Diary”, blog, na którym inni dzielą się swoimi historiami na temat nadużywania narkotyków i wracania do zdrowia.

„Stworzyłem ‚The Addict’s Diary’, aby pokazać ludziom prawdę na temat uzależnienia od narkotyków, a także dać im znać, że istnieje pomoc.” – powiedział Kevin. „Widziałem, jak zbyt wielu ludzi traci nadzieję.”

Po złapaniu przez rodziców młody mężczyzna został wysłany do pierwszego z 29 ośrodków leczenia szpitalnego. Po ukończeniu programu skończył studia. Gorzej było, gdy Alter dołączył do dawnych przyjaciół. „Wszyscy brali narkotyki, wróciłem do tego i zacząłem grę ukrywania tego przed moją rodziną najlepiej, jak potrafiłem.” – przypomniał sobie pierwszy nawrót choroby. „Wraz z rozwojem rzucania uzależnienia stajesz się coraz lepszy.”

Instagram: @theaddictsdiary

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu