Kot zniszczył kabel od słuchawek, a w ramach przeprosin przyniósł właścicielowi węża!

Małe zwierzęta są tak samo destrukcyjne, jak słodkie. Zostaw je zbyt długo same w domu i wróć do miejsca, która wygląda jak prosto z post-apokaliptycznego filmu. Ostatnio przekonał się o tym Haryanto Pherwhirra Ramadhani z Indonezji.

Jego figlarny 8-miesięczny kotek przegryzł słuchawki, rozrywając kabel na pół. Oczywiście Haryanto nie był szczęśliwy. „Byłem bardzo zły, widząc zniszczone słuchawki.” – powiedział. I to jest zrozumiałe. Haryanto skarcił maleńkiego kryminalistę, który szybko uciekł.

Po około godzinie wrócił mały przyjaciel Haryanto. Ale nie sam. Kotek miał węża w zębach. Najlepiej byłoby, gdyby dostał nową parę słuchawek, ale Haryanto nie narzekał. „Byłem tak zszokowany, gdy zobaczyłem, że wraca z wężem.” – powiedział. „Węże są bardzo rzadkie w naszym regionie.”

Prezent niespodzianka zaskoczył Haryanto. I chociaż nie mógł zastąpić kabla wężem, liczy się gest. Ludzie byli rozbawieni i pod wrażeniem umiejętności myśliwskich kotka. Post na Facebooku Haryanto na „Kami Pecinta Kucing”, indonezyjskiej stronie dla miłośników kotów, już zgromadził prawie 10 tys. polubień i wygląda na to, że to dopiero początek.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu