Kreatywna artystka piecze ciasta inspirowane naturą, a oto 15 najlepszych!

Miss Wondersmith posiada zamiłowanie do pieczenia dla innych – w rzeczywistości często prezentuje swoje przepisy na bezpłatnych wydarzeniach, które podaje nieznajomym, którzy odkrywają zaproszenia, które ukryła w miejscach publicznych!

„Kiedy nie jestem w stanie podzielić się tymi smakołykami na spotkaniach, dzielę się nimi na moim blogu, aby moi czytelnicy mogli cieszyć się naturalną inspiracją, która smakuje wszystkim, co robię.” – powiedziała Miss Wondersmith.

„Nieustannie inspiruje mnie piękno i bogactwo północno-zachodniego Pacyfiku, co mam nadzieję widać w tych pieczonych smakołykach! Uwielbiam łączyć się ze światem przyrody poprzez staranne i pełne szacunku poszukiwanie wielu moich składników. Od brodzenia w głębokich stawach, aby zbierać pyłki ożypałki, po odważne łatki pokrzywy, aby uzyskać pożywne liście, to zawsze przygoda!” – dodaje artystka.

Wszystkie te smakołyki są całkowicie wolne od jakichkolwiek sztucznych barwników. Natura jest dla Miss Wondersmith wystarczająco kolorowa!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu