Kreatywna mama zamienia jedzenie syna w zdrowe posiłki, które wyglądają jak postacie z kreskówek i popkultury!

Laleh to 35-letnia mama Jacoba (6 lat) i Charlie (19 miesięcy). W maju 2015 roku zamieniła naleśniki orkiszowe w lwa, dla zabawy, a dzieci to uwielbiały! „Co kilka dni mój syn pytał, czy mogłabym zrobić dla niego postać z filmu, książki lub zabawki, które widział. Jacob i ja byliśmy kreatywni w kuchni i omawialiśmy składniki, których używaliśmy.” – powiedziała Laleh.

„Zaczęłam publikować nasze kreacje na mojej osobistej stronie na Facebooku i spotkałam się z tak pozytywnym odzewem, że pomyślałam, że stworzę konto na Instagramie, aby zainspirować innych rodziców do kreatywności w kuchni.” – dodaje kreatywna mama. „W ciągu miesiąca nasz profil stał się popularny i przyciągnął uwagę mediów z całego świata dzięki relacjom w Time Magazine, Huffington Post, The Today Show USA, The Today Show Australia, Sunrise, ABC TV, Disney Channel Australia i komplementami celebrytów, takich jak Martha Stewart i Ashton Kutcher. Ellen DeGeneres podzieliła się nawet grafiką, którą zrobiłam z nią w jej programie!”

„W ciągu ostatnich dwóch lat mieliśmy szczęście współpracować z kilkoma niesamowitymi firmami, takimi jak Disney, Nickelodeon, Universal Pictures, Barcelona FC, Jamie Oliver, 20th Century Fox. Nigdy byśmy nie pomyśleli, że nasze małe kuchenne kreacje zamienią się w biznes na pełen etat, ale kochamy każdą minutę tej przygody! Uwielbiamy używać świeżych, zdrowych produktów, bez rafinowanego cukru i konserwantów. Wszystkie nasze kreacje są barwione przy użyciu warzyw i naturalnych proszków, takich jak węgiel aktywowany.” – podsumowała Laleh.

Instagram: @jacobs_food_diaries

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu