Kreatywna osoba właśnie zrobiła upiorną lampkę balonową „To”!

Jeśli jesteś fanem horrorów lub przynajmniej remake’u Stephena Kinga z 2017 roku, to masz dziś szczęście. Firebox sprzedaje teraz przerażającą czerwoną lampę, która nawiązuje do kultowego czerwonego balonu trzymanego przez głównego antagonistę filmu, klauna Pennywise.

„Lampa balonowa Pennywise” ma około 35 cm wysokości i kosztuje 37 USD. Witryna zawiera zabawny opis przedmiotu, który uwielbia każdy fan filmu. „Przerażający zwrot w swoim zwykłym wystroju domu”, który jest „idealny do oświetlania lokalnych rynien”.

Ta lampa balonowa Pennywise to prawdziwy must have dla wszystkich fanów „To”! „Zrelaksuj się, wiedząc, że patrzy na ciebie zły pradawny klaun.” – opisuje Firebox i ostrzega: „Skontaktuj się z policją, jeśli balon zacznie unosić się w powietrze.”

„Przerazisz wszystkich biednych gości w domu dzięki tej upiornej lampie. Oto prawie identyczna replika jak ta z filmów, ten czerwony balon rzuca zaskakująco blask otoczenia na wszystko w pokoju. Byłby prawie relaksujący, gdyby jego obecność nie wskazywała na to, że obserwuje cię zły klaun.”

Jeśli więc jesteś podekscytowany nadchodzącym filmem „To: Rozdział 2”, zdecydowanie możesz kupić jedną lampę z okazji premiery. Lub, jeśli jesteś fanem przerażającego wystroju domu, który może wyglądać zupełnie normalnie dla niepozornej osoby, to ten konkretny balon może być po prostu ozdobą.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu