Książę William i Kate Middleton wydają poruszające oświadczenie w obliczu walki z rakiem!

Kate, księżna Walii, niedawno ujawniła, że zdiagnozowano u niej raka. Jej wdzięk i odwaga są chwalone przez ludzi na całym świecie. Teraz para królewska wydała wspólne publiczne oświadczenie, w którym zwróciła się do opinii publicznej i jej nastrojów.

Walka Kate z rakiem.

Kate w wieku 42 lat odważnie podzieliła się ze światem swoimi zmaganiami zdrowotnymi. W styczniu przeszła operację, początkowo przypuszczano, że jej stan nie jest poważny. Jednak kolejne badania wykazały diagnozę raka.

William i Kate wydali oświadczenie.

Książę William i księżna Kate byli głęboko poruszeni falą wsparcia po ogłoszeniu stanu zdrowia Kate. W oświadczeniu Pałacu Kensington podkreślono, że Pałac Kensington wyraził swoje uznanie dla miłych słów od ludzi w tym czasie. „Zarówno Książę, jak i Księżna są ogromnie poruszeni życzliwymi wiadomościami od mieszkańców Wielkiej Brytanii, całej Wspólnoty Narodów i całego świata w odpowiedzi na przesłanie Jej Królewskiej Mości.”

„Są niezwykle poruszeni ciepłem i wsparciem ze strony opinii publicznej i są wdzięczni za zrozumienie ich prośby o zachowanie prywatności w tej chwili.” – powiedział rzecznik prasowy. Źródło ujawniło również, że para zdecydowała się opóźnić publiczne ogłoszenie do czasu rozpoczęcia przerwy wielkanocnej dla ich dzieci, dając rodzinie prywatny czas na prześledzenie rozwoju sytuacji, zanim stanie się ona przedmiotem globalnej dyskusji.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu