Lady Gaga opublikowała filmik dotyczący ciąży!

Lady Gaga może być w ciąży, a przynajmniej tak są przekonani jej fani. Spekulacje pojawiły się w związku z jej niedawnym brakiem publicznych wystąpień i tym, że podczas pojawiania się nosiła ubrania zakrywające brzuch. Lady Gaga opublikowała niedawno na TikToku nowy film, w którym odwołuje się do plotek o ciąży.

Lady Gaga wywołała plotki o ciąży na ślubie swojej siostry Natali Germanotty w Maine, na którym była obecna ze swoim partnerem Michaelem Polanskim. W poniedziałek fani byli podekscytowani, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia piosenkarki „Poker Face” z wesela. Ostatnio tylko raz wystąpiła publicznie na premierze swojego filmu koncertowego HBO „Gaga Chromatica Ball”, gdzie miała na sobie strój zakrywający brzuch.

Lady Gaga odniosła się do plotek o ciąży po tym, jak pojawiły się spekulacje, że ukrywała ciążowy brzuszek. „Nie jestem w ciąży.” – napisała 38-letnia piosenkarka „Bad Romance” w filmie na TikToku, na którym widać, jak ćwiczy. „Po prostu płaczę na siłowni.” – dodała, nawiązując do piosenki Taylor Swift „Down Bad” z albumu „Tortured Poets Department”.

Ubrana w czarny T-shirt Gaga uśmiechnęła się do kamery, pokazując swój odważny eyeliner i błyszczące usta.

Lady Gaga spotyka się obecnie z przedsiębiorcą Michaelem Polanskim. Para upubliczniła swój związek na początku 2020 roku i widywano ich razem na różnych wydarzeniach oraz w mediach społecznościowych. Polansky, absolwent Harvardu, znany jest ze swojej pracy w sektorach technologii i filantropii. Wydaje się, że tę parę łączy bliska więź, często widać, jak cieszą się swoim towarzystwem i wspierają się nawzajem w swoich przedsięwzięciach.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu