Le Creuset wydał linię naczyń kuchennych „Gwiezdne Wojny”, którą fani pokochali!

Le Creuset nawiązała sporo współpracy z Disneyem, w tym ramekiny Myszki Miki, holenderskie piece „Piękna i Bestia” oraz czerwone naczynia w kształcie jabłka zapiekanki, a la „Królewna Śnieżka”. Niedawno firma ogłosiła kolejną, która z pewnością nie pozostanie niezauważona. 1 listopada Le Creuset wyda kolekcję inspirowaną kultową serią science-fiction „Gwiezdne Wojny”.

Produkty znajdujące się w kolekcji Star Wars x Le Creuset wyglądają imponująco: naczynie żaroodporne „Han Solo w karbonicie”, ptaszek Porg, silikonowe trojaczki Gwiazdy Śmierci i Sokoła Millennium, holenderski piekarnik Dartha Vadera i wiele innych.

Najważniejszym punktem kolekcji jest okrągły, holenderski piekarnik Tatooine z limitowanej edycji za 900 USD. Jest ręcznie malowany, a wyprodukowanych zostanie tylko dziewięć, oddając hołd „9-częściowej Sadze Skywalker”.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego te produkty są tak drogie, Le Creuset to 94-letni francuski producent wysokiej jakości naczyń kuchennych, znany z wysokiej jakości francuskich piekarników i innych rodzajów naczyń kuchennych.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu