Lil Nas X odpowiada na ostrą krytykę swojego kontrowersyjnego kostiumu tampona!

Lil Nas X zrobił furorę w tegoroczne Halloween, prezentując nie jeden, dwa, a nawet trzy, ale cztery różne stroje. Jednak to jego czwarty i ostatni wygląd wywołał szał w mediach społecznościowych i wzbudził duże zainteresowanie.

Jego kostiumy były wyjątkowe i przyciągały wzrok.

W tym roku Lil Nas X zaprezentował cztery różne kostiumy na Halloween. Jego pierwszy zestaw przypominał białą suknię ślubną z koronką, wysokimi butami, perłami i oszałamiającym nakryciem głowy z piór. Druga stylizacja oddawała hołd legendzie rock and rolla Little Richardowi i zawierała wideo z synchronizacją ruchu warg, odtwarzające moment z życia piosenkarza. Jego trzeci kostium był zabawną wersją jego własnych kreacji z czerwonego dywanu, w humorystyczny sposób obniżając jakość, aby uzyskać dodatkowy efekt komediowy.

To jego czwarta kreacja wywołała falę krytyki.

Lil Nas X spotkał się ze znaczną reakcją, gdy opublikował klip, na którym idzie ulicą w stroju zakrwawionego tamponu, a wielu jego fanów było bardzo niezadowolonych z takiego wyboru kostiumu. Jedna z osób napisała: „Naprawdę trudno jest być kobietą, a miesiączka to nie powód do zabawy”. W innym komentarzu wyrażono podobny pogląd: „Nie osądzam cię. Ale nie chcę, żebyś lekceważył kobiety”.

Lil Nas X nie poddał się i odpowiedział na wszystkie negatywne komentarze.

Lil Nas X nie wahał się odpowiedzieć na tę reakcję, stwierdzając: „Milczę od prawie dwóch lat, nie będę udawać, że nie widzę jak wściekacie się na kostium tamponu. Pozwólcie mi przynajmniej najpierw wydać nową muzykę.” Lil Nas X w przeszłości ubierał się w sposób budzący kontrowersje, ale wygląda na to, że negatywne opinie w najmniejszym stopniu go nie odstraszają.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu