Ludzie mogą oddać swoje „chore” zabawki do szpitala pluszowego w Japonii, aby można je było naprawić!

Niektóre zabawki szybko się nudzą i są porzucane, ale są też takie, których kocha się na śmierć. Cóż, nie tak bardzo, ale zdecydowanie do postrzępionych szwów i wyblakłych kolorów. Jeśli kiedykolwiek straciłeś pluszaka z powodu zniszczenia, ten post może przynieść ci nową nadzieję!

W Japonii istnieje szpital dla pluszaków. Tak, dobrze to przeczytałeś. Fumofu Land & Nuigurumi Health Corporation Mofumofukai Plush Hospital specjalizuje się w przywracaniu świeżego stanu pluszowych zabawek. I robią to w dobrym stylu!

Firma nie tylko przywraca blask starym zużytym pluszakom, ale także robi to w najbardziej uroczy sposób! Robią urocze zdjęcia „procesu” pokazujące pluszowe pielęgniarki i lekarzy pracujących nad „pacjentami”. Od oceny stanu zdrowia po procedury relaksacyjne, konto firmowe na Twitterze pokazuje, że każdego pacjenta traktuje się ostrożnie.

Według oficjalnej strony internetowej Fumofu Land są „wyspecjalizowanym szpitalem dla ważnych pluszowych zwierząt, które są członkami rodziny”. Właściciel serwisu twierdzi, że zdał sobie sprawę, że dla niektórych osób niektóre pluszaki są niezwykle ważne i do pewnego stopnia są częścią rodziny.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu