Ludzie ostro krytykują Jessicę Simpson za to, jak pozwala swojej córce się ubierać!

Popularna gwiazda Jessica Simpson udostępniła niedawno kilka uroczych zdjęć ze swoim dzieckiem, które ma teraz 11 lat. Piosenkarka i jej córka pozują dość stylowo ubrane. Użytkownicy mediów społecznościowych nie zgodzili się jednak z wyborem ubioru. W komentarzach bez wahania obrażali Jessicę i jej dziecko.

W ciągu ostatnich kilku lat Jessica Simpson zyskała większą sławę dzięki uroczemu wyglądowi po utracie 45 kg. Nawet jeśli jest zadowolona ze swojego ciała, jest to po prostu kolejny dowód na obsesję mediów na punkcie wagi Simpson przez całą jej karierę.

W miarę jak media skupiały się na jej wadze, piosenkarka stała się obiektem plotek, zarówno tych dobrych, jak i złych, szczególnie jeśli chodzi o wygląd jej i jej bliskich.

Była gwiazda reality show od wielu lat mieszka w Kalifornii, tam też urodziła trójkę swoich dzieci z Erikiem Johnsonem: Maxwell Drew (11 lat), Ace Knute (9 lat) i Birdie Mae (4 lata). Zwłaszcza Maxwell jest najbardziej podobna do celebrytki, ponieważ ma takie same blond włosy jak matka i jest najstarszym z dzieci gwiazdy.

A skoro mowa o jej córce, Jessica niedawno w mediach społecznościowych podzieliła się z nią uroczym momentem. Na zdjęciu widać, jak pozują w stylowych strojach. Jednak pomimo niewinnych intencji Jessiki, która zamieściła zdjęcia, ludzie nie zareagowali tak, jak się spodziewała. Zamiast tego wykorzystali sekcję komentarzy, aby skrytykować jej wybory rodzicielskie.

Niektórzy mówili: „Przykro mi, ale to nie jest dobry wygląd jak na 11-latkę. Problem w tym, że te dziewczyny chcą, żeby ich córki były najlepszymi przyjaciółkami, a to nie działa w ten sposób!” lub „Nie wygląda to dobrze jak na 11-letnie dziecko!”. Niektórzy zwracali uwagę na wiek dziewczynki, mówiąc że 11 lat to jeszcze dziecko.

Fani i opinia publiczna żywo dyskutują o wyborze ubioru i makijażu Maxwell, zwłaszcza o jej krótkim topie w stylu gorsetu. Niektórzy internauci są zaskoczeni i zaniepokojeni decyzjami rodzicielskimi Jessiki, podczas gdy inni postrzegają to jako kwestię osobistego gustu i wyrażania siebie.

Chociaż każdy ma swoje zdanie, trzeba przyznać, że obie wyglądają niesamowicie na zdjęciach. Ludzie zawsze będą osądzać, bez względu na wszystko, ale tak naprawdę liczy się okazywanie uczuć naszym bliskim i chronienie ich przed bolesnymi komentarzami. I jesteśmy pewni, że Jessica właśnie to zrobiła ze swoim dzieckiem.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu