Ludzie oszaleli po tym, jak ktoś poprosił ich o „narysowanie kaczki” na podstawie prostego szablonu!

Ludzie kochają kaczki, tak samo jak kochają sztukę. Kiedy więc strona na Facebooku „Smol Animol Memes” poprosiła swoich obserwujących, by „narysowali kaczkę i podzielili się swoimi pracami, ludzie odpowiedzieli tłumami niesamowitymi pomysłami.

Szablon jest prosty: dziób, oko i para kaczych stóp na białym tle – ludzie wypełniają luki dowolnym pragnieniem serca. Jak sam widzisz, możliwości są nieograniczone!

Victoria, która obecnie zajmuje się publikowaniem większości postów na stronie, chciała zachęcić i pielęgnować kreatywną stronę ludzi i dobrze się przy tym śmiać. „Wybrałam wyzwanie, ponieważ uwielbiam widzieć kreatywność ludzi.” – powiedziała. „To sprawia, że ​​ja i inni ludzie śmiejemy się z rysunków, które się pojawiają i to sprawia, że ​​jestem szczęśliwa! Po prostu powrót do domu po pracy i zobaczenie wszystkich dzieł naprawdę poprawia mój dzień!”

Victoria i Kristjan prowadzą także stronę Diabetic Doggos, kolejną przezabawną stronę pełną memów i wyzwań. „Naprawdę lubimy memy!” – dodała Victoria. „Pomogło nam to zebrać pieniądze na cele charytatywne!”

Co sądzisz o tych olśniewających rysunkach kaczek?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu