Ludzie udostępniają 30 satysfakcjonujących zdjęć „przed i po” sprzątaniu!

Jeśli jesteś typem osoby, która woli spędzać czas na robieniu praktycznie czegokolwiek innego na tym świecie niż prace domowe, ten post będzie dla ciebie wyzwaniem. Potraktuj to jako inspirację do ostatecznego uporządkowania domu lub poprawę samopoczucia dla swojego wewnętrznego schludnego dziwaka, ponieważ czy może być lepszy czas niż zanim całkowicie zanurzymy się w zimowy sezon świąteczny?

Istnieje cała grupa online z 153 tysiącami członków, która jest w zasadzie „twoim kompleksowym miejscem do sprzątania”. Subreddit o nazwie r/CleaningTips to miejsce, w którym ludzie proszą o pomoc, dzielą się wskazówkami i zdjęciami oraz uczą się, jak lepiej sprzątać. Co najważniejsze: „to jest pozytywna, zachęcająca i zdrowa społeczność” – obiecują w opisie, więc nie, twoje tygodniowe skarpetki odpoczywające na ladzie ich nie zszokują.

Przygotujmy się więc na zanurzenie się głęboko w satysfakcjonujące zdjęcia „przed i po” sprzątaniu, od ludzi, którzy posprzątali swój pokój z depresją i otworzyli błyszczącą nową stronę – po szczotkowanie urządzeń kuchennych i dawanie im zupełnie nowego życia. I pamiętaj, aby podzielić się własnymi wskazówkami i sztuczkami dotyczącymi czyszczenia, w komentarzach poniżej!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu