Ludzie udostępniają nieruchomości z piekła rodem, a oto 26 najgorszych!

Jeśli kiedykolwiek sprzedałeś, kupiłeś lub wynajmowałeś nieruchomość, wiesz, jak wielką sprawą jest pierwsze wrażenie. Wystarczy przejść przez drzwi i od razu poczujesz klimat. Chodzi o to, że samotna skarpetka leżąca na ziemi jest wybaczalna, ale cienisty materac, rozpadający się sufit i jakiś wątpliwy odcień farby wystarczy, aby potencjalny kupiec uciekł.

Można by więc pomyśleć, że agenci nieruchomości z pewnością reklamowaliby swoje oferty nieskazitelnymi zdjęciami. Jednak myśląc w ten sposób, jesteś w błędzie. Istnieje blog “Terrible Real Estate Agent Photos,” (ang. „Straszne zdjęcia agentów nieruchomości”), który gromadzi wszystkie złe, brzydkie i przerażające koszmary związane ze zdjęciami nieruchomości, który jest twardym dowodem na to, że niektórych agentów nic nie obchodzi.

Od brudnych wnętrz, pokoi w stylu więziennym i tandetnego wystroju, po niemożliwe do zidentyfikowania przedmioty, które wywołują dreszcze po kręgosłupie – to najlepsze z najgorszych zdjęć nieruchomości. Zanurz się w morzu niskich standardów!

Instagram: @theterriblerealestatephotos

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu