Ludzie znaleźli „mumie obcych” na lotnisku w Peru, ale naukowcy odkryli coś niepokojącego!

Odkrycie „mumii obcych” na lotnisku w Peru przykuło uwagę całego świata. Wcześniej dziennikarz i entuzjasta UFO Jaime Maussan pokazywał te okazy podczas wydarzenia kongresowego poświęconego UFO. Maussan odważnie stwierdził, że ciała rzekomo odkryte w pobliżu tajemniczych starożytnych linii Nazca w Peru nie wykazują żadnego podobieństwa do ziemskich form życia. Jednak w miarę jak naukowcy zagłębiają się w zagadkę otaczającą te tajemnicze artefakty, odkryli coś jeszcze bardziej niepokojącego.

W 2017 roku w Peru odnaleziono dwie niezidentyfikowane istoty.

Tajemnicze szczątki zaprezentowane podczas oficjalnego przesłuchania w Meksyku zostały tak naprawdę odkryte wiele lat temu. W 2017 roku odnaleziono dobrze zachowane mumie zakopane głęboko pod piaszczystą peruwiańską przybrzeżną pustynią Nazca. Miejsce to znane jest z tajemniczych gigantycznych postaci ziemskich, które zwykle przypisuje się rdzennym społecznościom. Niektórzy jednak uważają, że mogą być dziełem istot pozaziemskich.

Wiele lat później w Meksyku odbyło się pierwsze w historii przesłuchanie w sprawie podejrzanych „ciał obcych”.

Niedawno, 6 lat po niezwykłym odkryciu w Peru, meksykańskim ustawodawcom podczas przesłuchania w Kongresie w sprawie kosmitów przedstawiono niezwykłe dowody. Zeznania sugerowały istnienie życia pozaziemskiego, a meksykański dziennikarz i entuzjasta UFO Jaime Maussan pokazał im dwa artefakty, które, jego zdaniem, były szczątkami istot nieludzkich. To historyczne wydarzenie miało miejsce 12 września i stanowiło pierwsze oficjalne zaangażowanie Meksyku w temat kosmitów.

Według Maussana okazy te nie wykazywały żadnych połączeń ziemskich. Do ekspozycji przyjęto dwa maleńkie „ciała”, charakteryzujące się trzema palcami każdej dłoni i wydłużonymi głowami. Stwierdził, że pochodzą sprzed około 1000 lat, a ich wiek określono na podstawie analizy datowania metodą węglową przeprowadzonej przez Meksykański Narodowy Uniwersytet Autonomiczny.

Naukowcy odkrywają prawdę o tajemniczych artefaktach Peru.

W intrygującym zwrocie uwagi, jak wykazała niedawna analiza naukowa, duet „mumii obcych” odkryty na lotnisku w stolicy Peru w październiku zeszłego roku przypisano całkowicie ziemskiemu pochodzeniu. Opisane przez ekspertów podczas konferencji prasowej w Limie jako humanoidalne postacie przypominające lalki, okazy zostały zbudowane z połączenia części ludzkich i zwierzęcych. Ponadto analizie poddano wyraźną trójpalczastą dłoń rzekomo pochodzącą z peruwiańskiego regionu Nazca, przy czym eksperci odrzucali jakiekolwiek powiązania z życiem pozaziemskim.

„One nie są istotami pozaziemskimi. To lalki wykonane z kości zwierząt z tej planety połączonych nowoczesnym syntetycznym klejem.” – powiedział Flavio Estrada, archeolog z Peruwiańskiego Instytutu Medycyny Prawnej i Nauk Sądowych.

Dodał: „To całkowicie zmyślona historia”.

Odkrycie „mumii obcych” na lotnisku w Peru wywołało powszechne intrygi i spekulacje. Odkrywanie nieznanego, napędzane ciekawością i nauką, pokazuje nasze ciągłe dążenie do zrozumienia kosmosu i jego tajemnic.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu