„Małżeństwo nie ma znaczenia”: Goldie Hawn i Kurt Russell „spotykają się” od 37 lat!

Na pierwszy rzut oka Hollywood nie wygląda na dom dla wielu trwałych par. Według danych spisu ludności USA z 2017 r. średni wskaźnik rozwodów celebrytów wynosi 52% – co oznacza, że ​​jest dwukrotnie wyższy niż w populacji ogólnej.

Ale jedna ulubiona przez fanów para celebrytów idzie wbrew wszelkim przeciwnościom i udowadnia, że ​​miłość może trwać wiecznie i dowodzą to, odkąd się poznali. Aktorzy Goldie Hawn i Kurt Russell są ze sobą od 37 lat i wciąż ich relacja jest silna. Co ciekawe, nigdy nie wzięli ze sobą ślubu.

„Małżeństwo nie ma znaczenia. Tu nie chodzi o ślub. Chodzi o ludzi i związek oraz chęć pozostania razem.” – powiedziała Goldie w rozmowie z People, a Kurt dodał, że dla ludzi takich jak oni: „Akt małżeństwa nie stworzyłby niczego, czego bez niego byśmy nie mieli.”

Ale zdjęcia mówią głośniej niż słowa i z tego, co widzimy u Goldie i Kurt’a tuż poniżej, ci dwoje przeżywają najlepszy czas w swoim życiu!

Hollywoodzcy aktorzy Goldie Hawn i Kurt Russell są razem od 1983 roku i nadal są zakochani

Para wierzy, że akt małżeństwa nie stworzy niczego, czego inaczej by nie mieli

Goldie i Kurt mają dzieci z poprzednich małżeństw, ale powiedzieli, że „wszyscy próbowaliśmy małżeństwa i czasami małżeństwo się nie udaje”

https://www.instagram.com/p/BsOrDEjHXIW/?utm_source=ig_embed

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu