Mama zamieniła swoje dziecko w zombie na sesję zdjęciową z horroru, a efekt jest bezbłędny!

Rodzinna sesja zdjęciowa to nie tylko zdjęcia. Równie ważny jest czas spędzony razem. I ta rodzina zdecydowanie skorzystała z tego doświadczenia. Kilka dni temu fotografka i pielęgniarka porodowa, Tiffany Renfroe podzieliła się wynikami sesji z mężem i córką, którą dała całej rodzinie pełno radości na Facebooku, co doskonale uchwyciło silną więź między nimi.

„Daniel i ja jesteśmy bardzo sarkastyczni, jako ludzie, jako rodzice. Życie jest zbyt krótkie, aby traktować wszystko tak poważnie.” – powiedziała Tiffany. „Nasze dzieci (Kaiden 10 lat, Gibson 5 lat, Oakley 11 miesięcy) to nasz świat. Jesteśmy aktywnymi rodzicami, którzy wolą robić z nimi różne rzeczy niż dawać im doświadczenia związane z prezentami lub pieniędzmi, choć nadal są rozpieszczeni. Nasze dzieci chodzą z nami wszędzie i są uwzględnione we wszystkim, co robimy (żyjemy z dala od rodziny z powodu pracy).”

Mąż Tiffany, Daniel, jest kontraktowym inspektorem technicznym Blackhawk i zawsze był wielkim fanem klasycznych horrorów. „Nasza córka Kaiden zaczęła z tatą oglądać The Walking Dead, czekając dzień po dniu na następny sezon. To ich sprawa.” – wyjaśniła rozbawiona mama. „Oglądają też wiele klasycznych horrorów, nawet Gibson w wieku 5 lat. Tak długo, jak nie ma brutalnych scen, nie martwi mnie to, dzieci nie boją się.”

Powiedziała także, że ich dzieci wiedzą, że ludzie i rzeczy na ekranie nie są prawdziwe. „Nie chciałam szczególnie, aby dzieci oglądały horrory, ponieważ mogłyby być wystraszone. Ale nie są. Siedzą tam, wybierając różne artystyczne rzeczy i śmiejąc się z absurdalnych rekwizytów, makijażu i kostiumów używanych w dawnych klasykach! Moje dzieci są słodkie i kochające, świetnie sobie radzą w szkole, są pokojowe, kochają innych i to wszystko jest dla nas ważne.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu