Mama zostaje skrytykowana za zorganizowanie sesji zombie z udziałem jej syna, ale historia która się za tym kryje jest wzruszająca!

Mały Phoenix świętował swoje pierwsze urodziny, uśmiechając się przed aparatem podczas sesji zdjęciowej w stylu zombie. Kiedy mama chłopca, Amy Louise udostępniła zdjęcia w internecie, otrzymała ogromną falę hejtu za zorganizowanie swojemu maluchowi tak „obrzydliwego”, „chorobliwego” i „obraźliwego” doświadczenia. W odpowiedzi podzieliła się historią, która jest tak przejmująca, że ​​uciszy nawet największego przeciwnika pomysłu mamy Phoenixa.

Początkowo Amy została usunięta z grupy mam na Facebooku. „Wiedziałam, że to się stanie, ale zasięg tego naprawdę mnie zszokował.” – powiedziała Amy. „Powiedziano mi, że jestem złą matką, że zamierzam zniszczyć jego zdrowie psychiczne, że przeze mnie będzie chory zjadając to ciasto z ziemi.”

Okazało się, że Phoenix przyszedł na ten świat bez bicia serca. „Od czasu, kiedy lekarze powiedzieli mi, że moje łożysko oddzieliło się i serce mojego dziecka nie biło, do czasu, gdy go wyjęli, było to potworne przeżycie.” – powiedziała Amy. „Pamiętam, że byłam przerażona, ale wciąż miałam nadzieję. Myślałam, że takie rzeczy zdarzają się cały czas. Ale kiedy go zabrali i nie było słychać krzyku mojego dziecka, moje serce po prostu zamarło. To nie było smutne uczucie, to była złość.”

Młoda matka i jej narzeczony Gary Wilkinson byli przekonani, że ich syn zmarł. Ale nie wszyscy stracili nadzieję. „Lekarz ścisnął moją rękę, aby pokazać mi, że jest mu przykro. To było okropne. Widziałam oczami wyobraźni malutką biała trumienkę z moim dzieckiem, gdy zaczęłam przetwarzać to, co się właśnie wydarzyło.”

Mały Phoenix okazał się jednak prawdziwym wojownikiem. Został przywrócony do życia 31 października w Halloween. „To było najdłuższe i najgorsze 13 minut mojego życia.” – powiedziała Amy. „Kiedy trzymałam go po raz pierwszy, cały świat dla mnie zniknął!”

„Co jest lepsze od tortu z motywem zombie zmiażdżonego przez małego chłopca, który został uznany za zmarłego, a potem cudownie ożył w Halloween?” – zastanawiała się.

Amy Louise otrzymała ogromną falę hejtu za zorganizowanie maluchowi „chorej” sesji zdjęciowej w stylu zombie

W odpowiedzi podzieliła się historią, która jest tak przejmująca, że ​​uciszy nawet największego przeciwnika pomysłu mamy Phoenixa

Phoenix przyszedł na ten świat bez bicia serca

„Od czasu, kiedy lekarze powiedzieli mi, że moje łożysko oddzieliło się i serce mojego dziecka nie biło, do czasu, gdy go wyjęli, było to potworne przeżycie”

„Wiedziałam, że nie żyje, wiedziałam, że odszedł”

Ale potem stało się niemożliwe i Phoenix wrócił do życia po najdłuższych 13 minutach w życiu Amy

Reklama

„Co jest lepsze od tortu z motywem zombie zmiażdżonego przez małego chłopca, który został uznany za zmarłego, a potem cudownie ożył w Halloween?”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu