Mandy Moore pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem, ale ludzie zwracają uwagę na jedną rzecz!

Mandy Moore (40 l.) do niedawna ukrywała ciążowy brzuszek, ale w końcu postanowiła podzielić się na Instagramie zdjęciem rosnącego brzucha. Wielu obserwujących pospieszyło z gratulacjami aktorce, ale niektórzy zauważyli ciekawy szczegół na zdjęciach z ogłoszeniem ciąży. Chociaż nie wszyscy go zauważyli, ci, którzy to zauważyli, są pewni, że mógł zostać tam pozostawiony celowo.

Aktorka nie stara się już ukrywać ciążowego brzuszka podczas trzeciej ciąży. „Wygląd z wczorajszego wieczoru.” – Moore podzieliła się swoją historią na Instagramie w sobotę 1 czerwca. „Chyba nie muszę już próbować się kamuflować”.

Opublikowała selfie w lustrze, na którym delikatnie trzyma swój ciążowy brzuszek. Założyła długą sukienkę w panterkę bez rękawów i czarne sandały.

Moore, która dzieli dzieci z mężem Taylorem Goldsmithem, dzień wcześniej ujawniła, że ​​jest w ciąży. Opublikowała zdjęcie swoich synów, 3-letniego Gusa i 19-miesięcznego Ozziego, ubranych w koszulki z napisami „duży” i „średni”.

„Czasami życie naśladuje sztukę. Trzeci z naszej Wielkiej Trójki już wkrótce.” – napisała na Instagramie w piątek 31 maja, nawiązując do hasła z „Tacy jesteśmy”. „Nie mogę się doczekać, aż ci chłopcy będą mieli młodszą siostrę 💓💓💓”

Moore wcieliła się w postać Rebeki Pearson, matki, w sześciosezonowym serialu NBC, w którym była matką „trojaczków” Kevina (Justin Hartley), Kate (Chrissy Metz) i Randalla (Sterling K. Brown). Pierwszy mąż Rebeki, Jack Pearson (Milo Ventimiglia), ukuł termin „Wielka Trójka”, aby odnieść się do trójki ich dzieci łącznie.

Wiele osób, szczególnie fanów serialu zauważyło tę aluzję. „Twoja własna Wielka Trójka! To nawet dwóch chłopców i jedna dziewczynka!” – napisała jedna z obserwujących. „Wielka Trójka! Naprawdę tak miało być.” – skomentował inny użytkownik. „Ach, WIELKA TRÓJKA. Musiałaś! Bardzo się cieszę z twojego powodu!” – dodała kolejna obserwująca.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu