Margot Robbie spotyka głuchoniemego fana i rozmawia z nim w języku migowym!

Pośród swojego rekordowego sukcesu kasowego, Barbie podbija serca na całym świecie dzięki głównej bohaterce, Margot Robbie. Aktorka po raz kolejny udowodniła, że jest „super Barbie”, a ostatnio roztopiła serca wzruszającym i przemyślanym gestem skierowanym w stronę jednego ze swoich fanów.

„Ta Barbie zna język migowy.”

Wideo, które zostało nagrane podczas londyńskiej premiery w zeszłym roku, stało się popularne zaledwie kilka dni temu. Uwiecznia moment, w którym mężczyzna podaje Robbie kartkę papieru, prawdopodobnie zawierającą ściągawkę języka migowego. Z promiennym uśmiechem 33-letnia aktorka pyta: „Dla mnie?” Ale zanim ktokolwiek zdążył odpowiedzieć, stwierdziła: „Ja to znam!”

Margot Robbie, która wcześniej nie wypowiadała się publicznie o swoich zdolnościach w zakresie języka migowego, zaskoczyła wszystkich pokazując swoje umiejętności. Po otrzymaniu ściągawki języka migowego od fana, przekazała swoje rzeczy asystentowi i przystąpiła do podpisywania alfabetu.

Powiedziała fanowi, że miło było go poznać i zrobiła sobie z nim selfie.

Film stał się sensacją w mediach społecznościowych, wyrażając uwielbienie internautów, którzy obsypują pochwałami aktorkę Barbie. „Jakbyśmy potrzebowali kolejnego powodu, by ją pokochać!” – wykrzyknął jeden z fanów w odpowiedzi na wzruszającą interakcję.

Prawdziwy gest poświęcenia czasu na komunikację z fanem w języku migowym poruszył serca wielu osób online. Inny użytkownik wyraził swoje uznanie, stwierdzając: „Naprawdę poświęciła trochę czasu, aby uwolnić ręce i komunikować się z fanem, aby go zauważono. Jest taka cenna.”

„Barbie” z Margot Robbie staje się hitem.

Film „Barbie” zadebiutował 21 lipca, co zbiegło się z premierą „Oppenheimera” Christophera Nolana, co wywołało spory kasowe. Mimo konkurencji film odniósł znaczący sukces na świecie.

Sprytne wykorzystanie przez reżyserkę Grety Gerwig metanarracji, zawierającej liczne odniesienia do popkultury, wynosi film na nowy poziom. Film umiejętnie porusza różne tematy, w tym samą Margot Robbie, zmieniającą się na przestrzeni lat koncepcję Barbie, projekty realizowane przez Warner Bros oraz patriarchat społeczny. Te dowcipne i wnikliwe elementy zapewniają widzom doskonałą rozrywkę i rozbawienie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu