Mark Zuckerberg zabrał swoje córki na koncert Taylor Swift!

Właściciel Facebooka, Mark Zuckerberg, jest najlepszym Swiftie, ponieważ zrobił sobie przerwę od bardzo napiętego harmonogramu, aby zabrać swoje córki i żonę na koncert Taylor Swift. Mark przygotował się na wieczór, dodając kolorowe lepkie klejnoty wokół jednego oka i nosił różnokolorowe bransoletki z koralików.

„Życie taty dziewczynek.”

W ten sposób Mark podpisał swój post na Instagramie, gdzie udostępnił kilka zdjęć z wyjątkowej nocy ze swoimi dziewczynami.

Pierwsze ujęcie przedstawia zachwycający moment, gdy przybiera pozę ze swoją ukochaną żoną Priscillą. Pozostałe dwa zdjęcia zostały umiejętnie wykonane przez samego Marka i przedstawiają jego dwie urocze córki wraz z matką i kilkoma bliskimi przyjaciółmi.

Mark i jego żona przybyli na koncert przygotowani.

Mark i Priscilla dosłownie błyszczeli podczas koncertu Taylor Swift w Santa Clara. Para uzupełniła swój wygląd, przyklejając kolorowe i błyszczące klejnoty na twarz.

Mark nosił również bransoletki z koralików na nadgarstkach, wszystkie w różnych kolorach.

Wciąż miał czas, aby wykonać trochę pracy.

Praca, niestety, dla Marka nigdy się nie kończy. Nawet tego dnia, gdy byli w drodze na koncert, poświęcił trochę czasu na sprawdzenie 13 e-maili czekających na niego w jego skrzynce odbiorczej.

Opublikował ten moment na swoich relacjach na Instagramie, udostępniając swoje zdjęcie z podpisem „Sprawdzanie 13 e-maili w drodze na koncert.” – a następnie emoji ze łzami radości.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu