Matthew McConaughey świętuje 16. urodziny syna, a ludzie wciąż komentują to samo!

Matthew McConaughey przekazuje mądrość swojemu najstarszemu synowi, Leviemu, świętując ważny dzień: 16. urodziny. Gwiazda serialu „Detektyw” uczciła tę okazję szczerym postem na Instagramie, zawierającym wzruszający montaż zdjęć Leviego z rodzicami.

„W porządku, Levi, jesteś już w tym wieku. Zaraz będziesz radził sobie sam.” – zaczął Matthew. „Ja i twoja mama mamy nadzieję, że wykonaliśmy tak dobrą robotę, jak tylko mogliśmy. Tak naprawdę nie będziesz mieć nas na zawsze jako siatki bezpieczeństwa w cudownym, dzikim świecie.”

Gwiazda „Interstellar”, która dzieli Leviego ze swoją żoną Camilą Alves McConaughey, kontynuowała swoje przesłanie kilkoma ojcowskimi radami. Zachęcał Leviego, aby w pełni objął życie, pamiętając o swoich działaniach i otoczeniu.

„Po prostu wyjdź w świat i ciesz się. Bądź świadomy swojego otoczenia. Bądź sobą. Wiedz, kiedy powiedzieć tak, wiedz, kiedy powiedzieć nie, wiedz, kiedy powiedzieć może.” – poradził. „Dostrzegaj dobro we wszystkich innych, ale wiedz, że nie wszyscy zawsze zwracają na to uwagę.”

Przesłanie Matthew zakończyło się prostą, ale dogłębną wskazówką: „Nie spiesz się. Ciesz się podróżą”. Powtórzył to zdanie w podpisie swojego postu: „Ciesz się podróżą”.

Post na Instagramie, który od razu stał się hitem, przykuł uwagę fanów z całego świata. Oprócz życzeń urodzinowych ludzie nie mogli nie zauważyć, jak Levi wyglądał podobnie do swojego ojca. „Tak samo przystojny jak jego tata!” – stwierdził jeden z użytkowników Facebooka, a inny skomentował: „Co za przystojny młody mężczyzna, wygląda jak jego ojciec. Mam nadzieję, że jest tak samo wspaniały jak jego ojciec”.

Inna grupa osób wspomniała, że ​​syn Matthew i Camili to dobre połączenie obojga rodziców. „Dostał to, co najlepsze od mamy i taty”.

Matthew i Camila powitali Leviego na świecie 7 lipca 2008 roku. Para ma także dwójkę młodszych dzieci: córkę Vidę i syna Livingstona.

Wydaje się, że Levi podąża śladami ojca, gdy dorasta. W czerwcu 2024 roku zagrał u boku Matthew w kampanii Lincolna z okazji Dnia Ojca. W jednym ze spotów reklamowych udostępnionych na Instagramie widać ich siedzących w samochodzie, podczas gdy Matthew dzieli się z synem swoją miłością do jazdy.

Ta serdeczna interakcja między Matthew i Levim podkreśla silną więź, jaka ich łączy, oraz cenne lekcje życiowe, które Matthew chce przekazać, gdy Levi wkracza w swoje nastoletnie lata.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu