Mąż ilustruje idylliczne chwile życia codziennego z żoną i dziećmi!

W ciągu ostatniego roku ludzie byli ograniczeni do życia na małą skalę: bez dużych wycieczek, imprez i spotkań, wszystko z powodu lockdownu. Dla większości ten ograniczony sposób życia codziennego stał się nieco przygnębiający. Ale jak pokazują piękne idylliczne ilustracje Pascala Campiona, szczęście i lekarstwo na tę depresję tkwi właśnie w tych małych chwilach codziennego życia, a nie poza nimi.

Prace Pascala nie są w żaden sposób fantastyczne – jego ilustracje trzymają się bardziej prozaicznych i idyllicznych obrazów, co większość z nas może łatwo rozpoznać w swoim życiu. Artysta jest szczęśliwym mężem i ojcem i naturalnie czerpie inspirację z własnego życia i własnych małych wyjątkowych chwil z dziećmi i żoną. Pokazuje, że piękno życia nie jest niczym wielkim, ale zawiera raczej małe cuda życia codziennego.

Nic dziwnego, że ilustracje francusko-amerykańskiego artysty z łatwością trafiają do ludzkich serc. Do tego stopnia, że ​​ma aż 769 tysięcy obserwujących na Instagramie, nie licząc nawet fanów na innych platformach społecznościowych.

Instagram: @pascalcampionart

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu