Mąż tej kobiety wspiera ją w randkach z innymi mężczyznami, a nawet pomaga jej znaleźć tych właściwych!

Różne pary mają różne sposoby spędzania razem czasu. Niektórzy wolą iść razem na spacer, inni – obejrzeć serial, ale to małżeństwo wyszło poza to, co nazywa się normalnością, bo ich wspólną działalnością jest znalezienie mężczyzn dla żony na randkę.

Modelka Alexandra Le Tissier i jej mąż Mitch są razem od ponad 10 lat. Mitch daje jej swobodę korzystania z aplikacji randkowej i spotykania się z innymi mężczyznami, o ile zgadza się z jej wyborem. Ich związek charakteryzuje się innym rodzajem zaufania.

Alex, która nadal jest bardzo zakochana w swoim mężu, chciała nawiązać nowe znajomości w aplikacji randkowej i poprosiła Mitcha, który ma 32 lata, o pozwolenie. Od razu powiedział, że tak. „Nie przeszłam jeszcze wszystkich propozycji. Potrafię być naprawdę surowa.” – wyjaśniła Alex. „Zajmowałam się odstrzałem ludzi w zależności od ich linii włosów i wieku. Więc było to całkiem zabawne doświadczenie.”

Para jest zadowolona z nowego układu związku, ale spotkała się z krytyką, gdy Alex podzieliła się na Twitterze swoją przygodą z aplikacją randkową. Niektórzy pisali do Mitcha i zachęcali go, aby także dołączył do aplikacji randkowej bez wiedzy żony.

„To naprawdę zabawne, że ludzie myślą, że po prostu to zrobię, nie informując go o tym, a potem opublikuję to na swoim Twitterze. Ludzie są dziwni.” – stwierdziła. „Po prostu myślę, że to było trochę podejrzane.”

Alex nie może się doczekać więcej zabawy w swoim życiu miłosnym z wieloma partnerami, ale jest też szczęśliwa, że aplikacje randkowe pomogły jej i Mitchowi zbliżyć się do siebie jako para.

Cieszymy się, że ta para znalazła swoją niepowtarzalną drogę do szczęścia.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu