Meghan Markle subtelnie zmieniła swój wygląd, ale wielu przegapiło szczegóły, które zmieniła!

Wyczucie stylu Meghan Markle, gdy występuje publicznie, jest nienaganne. To zrozumiałe, bo musi spełniać bardzo wysokie standardy. Jednak chociaż podczas oficjalnych wyjazdów i wydarzeń wszystkie oczy są zwykle zwrócone na Meghan, wprowadziła ona niewielką poprawkę w swoim wyglądzie, którą zauważyli tylko nieliczni.

Zdjęcia opublikowane w styczniu 2024 roku i w okolicach tego okresu przedstawiają Meghan z promiennym blaskiem i zauważalnie pełniejszymi, bardziej puszystymi brwiami, co oznacza odejście od trendu nadmiernie wyskubanych brwi z lat 90., którego była fanką.

Yana Gushchina, założycielka popularnego punktu urody Browfique, ujawniła sekret podkreślonych brwi Meghan – technikę zwaną pudrowaniem. Metoda ta, będąca techniką makijażu półtrwałego, znana jest z efektu ombre i delikatnego, pudrowego wykończenia, dzięki któremu brwi wyglądają naturalnie i są dobrze podkreślone.

W ostatnich latach Meghan postawiła na minimalistyczną estetykę makijażu, często podkreślając swój wygląd także sztucznymi rzęsami.

Ale mimo to tak naprawdę nie lubi często zmieniać makijażu. Powiedziała to w wywiadzie jej była wizażystka, Lydia Sellers. „Meghan jest bardzo pewna siebie, jeśli chodzi o to, co jej się podoba w codziennym makijażu, a nasz wspólny czas bardzo rzadko odchodziła zbytnio od jej klasycznego makijażu.” – wyjaśniła.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu