Mężczyzna próbował uczyć kobietę golfa, nieświadomy, że jest ona zawodowcem!

W świecie golfa, gdzie ludzie próbują wbić kijem małą piłeczkę do dołka, wydarzył się zabawny moment. Zawodowa golfistka przygotowywała się do zamachu kijem. Wtedy podeszła osoba, która myślała, że wie dużo o golfie i zaczęła jej mówić, jak robić to lepiej.

Przygotowywała się do uderzenia piłki, gdy podszedł do niej mężczyzna.

Georgia, zawodowa golfistka, która również uczy golfa, ćwiczyła zamachy, aby poczuć się lepiej. Próbowała wprowadzić pewne zmiany w swoim zamachu, co oznacza, że testowała drobne poprawki, aby sprawdzić, czy zadziałają. Kiedy ćwiczyła, stojący w pobliżu mężczyzna próbował jej powiedzieć, jak lepiej swingować, twierdząc, że gra w golfa od 20 lat.

Georgia nagrywała swoje ćwiczenia i całą rozmowę uchwyciła na wideo. Opublikowała video na TikToku, aplikacji społecznościowej i stał się bardzo popularny, uzyskując 13 milionów wyświetleń i około 900 000 polubień. Ludzie lubili patrzeć, jak radziła sobie z sytuacją spokojnie i z humorem.

Postanowiła udowodnić mu, że się myli.

Georgia próbowała być miła i wyjaśniać, że robi coś innego, ale on ciągle do niej gadał. Postanowiła więc pokazać mu, jak to się robi, i poszła na żywioł. To było idealne! Jednak mężczyzna miał czelność przypisać jej niesamowity zamach, mówiąc, że to wszystko dzięki jego radom.

Nie mogła powstrzymać się od śmiechu, widząc, jakie to wszystko absurdalne i próbowała mu jeszcze raz wyjaśnić, na czym polega zmiana, ale on nie słuchał, więc po prostu odpuściła. Jednak w sekcji komentarzy zaroiło się od pochwał pod adresem jej reakcji, a ludzie mówili: „Byłaś o wiele bardziej łaskawa niż ja”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu