Mężczyzna przypadkowo nagrał wideo swojej córki tańczącej do muzyki psa grającego na pianinie!

Buddy Mercury jest psem ratowniczym, który zasłynął ze swoich umiejętności pianistycznych na wyższym poziomie. Ten Beagle uwielbia także śpiewać i jest świetny dla dzieci. To najlepszy pieszczoch. Niedawno właściciel Buddy’ego przesłały film o jego małej siostrze, która kołysze się do jego melodii. Łącznie ponad 4 miliony wyświetleń zdobył ten klip i jest dokładnie tym, do czego został stworzony Internet.

Pies-samouk gry na fortepianie dostał imię po Freddie’m Mercury’m, zmarłym wokalistą legendarnego zespołu rockowego Queen. Buddy ma nawet stronę internetową, na której fani mogą kupować jego towary i pobierać jego najnowszą muzykę. „Buddy w krótkim czasie podbił serca wielu fanów muzyki na całym świecie.” – napisali jego właściciele. „Dziękuję za wszystkie miłosne i miłe słowa! Buddy uwielbia bawić swoją rodzinę i fanów!”

„Zaadoptowaliśmy go 30 kwietnia 2016 r. i przywieźliśmy do domu!” – powiedzieli opiekuni Buddy’ego. „Jest jednym z najmilszych, najsłodszych psów, jakie kiedykolwiek spotkałem. On absolutnie kocha ludzi. Ale kocha także inne zwierzęta. Nawet koty! On dogaduje się ze wszystkimi, jest małą miłością. Buddy Mercury codziennie gra na pianinie! Wiele razy dziennie. Chciałby zainspirować inne zwierzęta i dzieci na całym świecie do radości płynącej z muzyki.”

Muzyka jest bardzo ceniona w rodzinie Buddy’ego Mercury’ego. Jego ludzki tata jest perkusistą. „Za każdym razem, gdy jego tata bębni, Buddy czuje się inspirowany. Tak jak wtedy, gdy jego mała ludzka siostra gra na gitarze lub śpiewa i tańczy. To niesamowite.” Jeśli chodzi o przyszłe plany, Buddy Mercury chciałby poznać Jimmy’ego Fallona, ​​a nawet zrobić z nim duet. „Z przyjemnością spotkałby kiedyś Ellen – dobrych ludzi, wykonujących miłą, niesamowitą pracę dla innych. Uwielbia rozśmieszać ludzi!”

Instagram: @buddymercury

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu