Mężczyzna publikuje zdjęcia śmieci, które zbiera i jest to jedyne konto na Instagramie, które warto obserwować!

Łatwo jest włączyć komputer (lub urządzenie mobilne) i przewijać niekończące się dobre historie, zdjęcia uroczych kotków i śmieszne filmy, ale nie możemy zapominać, że na świecie jest wiele problemów, które należy rozwiązać. Zanieczyszczenia, zwłaszcza z tworzyw sztucznych, są jednym z największych problemów naszych czasów i pomimo tak wielu ludzi walczących, wciąż widać ludzi niewłaściwie wyrzucających swoje opakowania po cukierkach, niedopałki lub butelki. I chociaż ta walka ze śmieceniem może wydawać się nieudaną, jedno konto na Instagramie pokazuje, że wszystko jest w naszych rękach (dosłownie).

„Peterpicksuptrash” to strona na Instagramie, na której Peter publikuje zdjęcia śmieci, które zbiera. Każde zdjęcie zawiera krótką wiadomość opisującą, jak łatwo było mu zebrać śmieci. „Przeszedłem bardzo krótki odcinek, aby zjeść lunch. Podniosłem ten śmieci na chodniku, a następnie wyrzuciłem go. To było bardzo łatwe.” – napisał w jednym z opisów zdjęć.

Peter „złapał” ten nawyk zbierania śmieci około 2 lata temu. „Przez większość dni chodziłem na lunch i zawsze przechodziłem obok śmieci, dosłownie w odległości kilku centymetrów od moich stóp.” – wspomniał. „Więc pewnego dnia postanowiłem po prostu go podnieść i tak to się zaczęło.”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu