Mężczyzna zamienił swojego kota w prawdziwą bestię poprzez wydrukowany pancerz 3D!

Kreatywny JWall z PrintThatThing właśnie sprawił, że ​​jego rudy pręgowany kot Bobo dostał zbroję 3D. Teraz jego kot jest gotowy do walki i nie boi się żadnych zagrożeń. I robi się coraz lepiej – JWall oferuje swój projekt za darmo, wystarczy go wydrukować. „Teraz koty na całym świecie mogą bezpiecznie wędrować.” – mówi mężczyzna. „Cały projekt można zbudować ze stuprocentowych części do druku 3D.” Jeśli nie jesteś zbyt doświadczony w technologii druku 3D, nie obawiaj się! JWall oferuje całą potrzebną pomoc na swojej stronie.

„Zaczęliśmy od planowania, jak chcieliśmy, aby ogólnie wyglądała i w jakim klimacie była zbroja.” – powiedział JWall. „A ja zasugerowałem, że powinien mieć kolce, ponieważ zawsze głaszczę Bobo w odwrotnym kierunku, więc jego włosy są wszystko szalone i wygląda jak kolczasty tygrys.” Pancerz jest również funkcjonalny – jedna z płytek ma mały otwór na smycz i na napierśniku jest przymocowany identyfikator. Tak więc, bez względu na bitwę, w którą wpadnie twój kotek, teraz możesz być pewien, że kot wróci do domu bezpiecznie i zdrowo.

JWall też nie był całkowicie gotowy do tego projektu, ponieważ nie można wykonać żadnego pancerza bez hełmu. Jednak zbudowanie jednego dla kota może być sporym wyzwaniem i dlatego poprosił o pomysły od innych ludzi na swojej stronie Thingiverse. Wiele osób przedstawiło swoje szkice i projekty, a ostatecznie JWall wybrał projekt hełmu Craiga Petersena.

Craig wysłał 3 projekty „The Oni”, „Eye of the Scorpion” i „Battle Kitteh of the Universe”, z których JWall wybrał ostatnią opcję. Po wybraniu koncepcji kasku JWall potrzebował kilku tygodni na przeniesienie pracy Craiga do programu 3D. A potem Bobo z dumą pozował w nim do zdjęć.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu