Mężczyzna zbudował mały świat w ogrodzie, w którym myszy mogą żyć, a one dobrze się bawią!

Simon Dell znany również jako „Mr. Tographer” będąc fotografem przyrody i po odkryciu rodziny myszy przy jeżynach w jego ogrodzie, zaczął tworzyć mały świat i miejsce do życia dla myszy, budując im malutkie domki w stylu domków hobbitów, wszystkie wyposażone we wszystko, co malutkie.

Ich domki posiadają wszystkie użytkowe przedmioty, takie jak stoły, krzesła, a nawet małe talerzyki, miski i kubki, wszystkie wykonane ręcznie ze skrawków drewna. Myszy przeniosły się do małych domów i zaczęły wchodzić w interakcje z malutkimi rekwizytami, które im tworzy Simon.

„Wszystko zaczęło się w 2018 roku i od tego czasu mieliśmy wiele pokoleń myszy i widzieliśmy, jak wiele dzieci wyrasta z maleńkich myszy na dorosłych i wkrótce zostaje rodzicami, a nawet dziadkami.” – opowiedział fotograf. „Zbierając owoce, orzechy i jagody z lokalnych drzew, myszy otrzymują codziennie duży wybór jedzenia, a także orzeszki ziemne i nasiona jako przysmak, nawet mieszamy trochę masła orzechowego z wodą, aby wypełnić maleńkie kubki, często nazywając to piwem z masłem orzechowym. To, co zaczęło się jako jeden dom myszy, wkrótce przekształciło się w całą mysią wioskę, którą zbudowałem i wykonałem, aby zapewnić każdej myszy dom lub miejsce do ukrycia się i ochrony przed deszczem. W nocy przykrywam siatką drucianą, aby zapewnić maluchom bezpieczeństwo, a w dzień spędzam wiele godzin po prostu obserwując maluchy biegające wokół lub badając małe rzeczy, które im zrobiłem. Oto tylko niektóre z wielu tysięcy zdjęć myszy, które zrobiłem na przestrzeni lat. Mam nadzieję, że spodoba ci się mój mały mysi świat!”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu